Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Kékhalál újraindítás után. Mi...

Kékhalál újraindítás után. Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés

2011-ben rakattam össze egy gépet, ami 1 évig tökéletesen működött. Egyszer újraindításnál arra lettem figyelmes, hogy a windows zászlo után nem hajlandó továbbmenni és egy fekete képernyő fogadott. Először videokártyára gyanakodtam és vettem egy újat. A probléma nem oldódott meg. Azóta a gépházon és a tápon kívül minden ki lett cserélve. Most már a zászló után kékhalált ad be folyamatosan azzal a szöveggel, hogy: THREAD STUCK IN DEVICE DRIVER és egy hibakódra hivatkozik: 0xc00000e9.

Mostani configom:

-Intel Core i5 4440

-Asus radeon r7 260x

-8gb ram

-Asus H81M-K alaplap

-Kingston 120 gb ssd + 500 gb belső HDD


2016. aug. 13. 09:12
 1/6 anonim ***** válasza:
táp
2016. aug. 13. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Sajnos nem a táppal van probléma. Átkötöttük egy új Cooler Master tápra és ugyanazt a hibát kapom újraindítás után. Azért köszi.
2016. aug. 13. 10:24
 3/6 MGéza ***** válasza:
Milyen windows? Újra telepítést próbáltál már? Ha minden garis akkor küld szervízbe. Mellesleg új táp az nem jelent semmit. A CM meg főleg képes alsó kategóriásban gyengét csinálni, szóval ez nem jelent semmit, hacsak azt nem, hogy a másik táp tönkretett valamit, tényleg, az mi?
2016. aug. 13. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 MGéza ***** válasza:

[link]

Egy gyors rákeresés ezt dobta ki. Úgy néz ki, szoftveres hiba.

2016. aug. 13. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Jelenleg win 10. Viszont én azt nem értem, hogy még a régi confignál kezdődött a probléma és tényleg most már minden ki lett cserélve. Tegnap elmentem venni egy 500 wattos tápot, hogy hátha mégis az a baj, de ugyanúgy dobja a hibaüzenetet. Amikor simán bekapcsolom a gépet nincs semmi, ahogy csinálok egy újraindítást a windows zászló után jön a hiba, viszont, ha leállítom és úgy kapcsolom be tökéletesen működik. Valószínűleg a videokártya ment tönkre. Megpróbáltuk úgy, hogy alaplapi videokártyára kötöttük, újraindítottuk és tökéletesen ment. Azért hétfőn átdobom szervizbe, hátha mégse annak van baja.
2016. aug. 14. 04:26
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen, persze. Vagy 3x újra lett rakva, mert tök érdekes, hogy, amikor felrakta és újraindult nem volt semmi csak utána. A játékokat tökéletesen viszi még most is. Szóval nem értem mi lehet a gond. Legújabb driverek vannak fent.
2016. aug. 14. 04:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!