Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mitől nincs hang?

Mitől nincs hang?

Figyelt kérdés

Amióta új videókártyát kaptam, nincs hang a gépen. Kivettem, újra lett hang. Mi lehet az oka? Windows 10 32 bites a gépem, nincsen semmilyen elérhető hangkimenet a hang beállításainál. Biztos valami beállítás a hiba,ade nem tudom,mi.Tudnátok segíteni?


Köszönöm a válaszokat.



2016. aug. 14. 14:28
 1/8 anonim ***** válasza:
drivereit felraktad?
2016. aug. 14. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Minden frissítve van.A driver OK,de a hangeszköz nem jelenik meg.
2016. aug. 14. 16:13
 3/8 anonim ***** válasza:
Tálcán a hang ikonon jobb egér > hangok > lejátszás fül > válaszd ki az alapértelmezett hangszórót, mert valószínű, hogy valamelyik hdmi csatlakozót választotta a rendszer alapértelmezettnek.
2016. aug. 15. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Próbáltam,de nincs hangeszköz.Kiad egy TV jelű hangeszközt,azt nem lehet használni, és eddig kiadott egy fülhallgatót(mivel azt használok,nincs per pillanat hangszóróm),de az most nincs.Ha pedig pl. hangerőt akarok állítani,egy diagnosztikai ablak jön elő.
2016. aug. 15. 14:07
 5/8 anonim ***** válasza:

Az eszközkezelőben nekem így néz ki:

[link]

Neked is valami hasponlót kellene látnod.

2016. aug. 15. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

És így néz ki a hangok:

[link]

2016. aug. 15. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ilyen a hangok,de csak egy eszköz van és az olyan, mint a 2. meg a 3.,csak a neve más
2016. aug. 18. 12:59
 8/8 anonim válasza:
A hanglezelőben nyomj jobb klikket, elrejtett eszközök mutatása. Ott kellene lennie.
2016. aug. 20. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!