Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Windows 10 nem ismeri fel a...

Windows 10 nem ismeri fel a külső merevlemezt, miért van ez?

Figyelt kérdés

Adott egy ADATA HV620 1TB-os külső merevlemezem. Most frissítettem 1607-es verzióra a windows 10-et, azóta ha bedugom bármely USB portra a hdd-t, akkor nem érzékeli a gép... Vagyis de, csak úgy mint "D:\" és nem a saját nevén, még a méretet se írja oda.

Hard Disk Sentinel se ismeri fel, windows hibaaellhárító nem talál problémát és elméletileg a drivere is naprakész.

Másik gépen ahol win 7 fut, ott rádugom és egyből fel is ugrik aztán ott van minden adatom. Valakinek van ötlete ?



2016. aug. 14. 15:25
 1/2 CspCsj ***** válasza:

Itt hasonló problémát orvosoltak:

[link]

2016. aug. 14. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Akinek esetleg hasonló gondja van, használja a legegyszerűbb megoldást.

Én már próbáltam CMD-vel, partíciókkal szórakozni, külső programot használni, rengeteg tutorialt néztem de sehogy se volt jó.

Ezért lementettem az összes adatot, majd egyszerűen NTFS formátumba leformáztam, és vissza rá az adatot.

2016. szept. 4. 17:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!