Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hardver problémák?

Hardver problémák?

Figyelt kérdés

Lassan 1 éves laptopom egy Lenovo Z50-75 Fx7500 as proci amd R7 M260DX es videókártya

Elsőnek elkezdte hogy játék közbe kékhalál majd ,,device stuck driver.... mondom tuti videókártya.. ránéztem neten és a illesztő programot ajánlották frissíteni,(volt 1 pár hete)

Aztán tegnap kikapcsoltam a gépet rendesen müködő állapotba volt ma bekapcsoltam kimentem 1 kávéra kb 5 perc.. semmi.. fekete kép semmire nem reagált aztán kinyomtam főgombbal benyomtam müödött de amikor belépek a Windowsba mikor írom a jelszót akkor villog a képernyő pár másodperces megszakítással majd kiírja hogy hardver beállítások módosultak, erre találtam 1 kérdést itt elvileg a kérdező letörőlte a kártya illeszőjét.. Akkor nekem meg minden baja volt , nem ott volt a kurzor meg a felbontás se volt a igazi..

Valakinek valami tipp??

Előre is köszi



2016. aug. 15. 09:49
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
az amd ilyen
2016. aug. 15. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Jah azt hallottam hogy mostanság sokan szidják, mondjuk nekem is nemrég kezdte el a f..ágait.
2016. aug. 15. 09:57
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha van rá mód, telepítsd újra tisztán, rakd fel a legfrissebb drivereket. Ha nincs, akkor csak az adott drivereket rakd úrja.
2016. aug. 15. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nem tom megfelelő módját válaszom e a illesztőknek a frissítésének de úgy szoktam hogy eszközkezelő->Videókártya->Jobbkatt és frissítés

Köszi szépen mindenkinek.

2016. aug. 15. 10:29
 5/5 anonim ***** válasza:
lenovo honlapján rákeresel a gépedre és ott letöltöd a kompatibilis illesztőprogramokat, azzal biztosan működni fog.
2016. aug. 15. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!