Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Nem csatlakozik az ipv6 és...

Zeusz310 kérdése:

Nem csatlakozik az ipv6 és korlátozott az internet sebességem dlink dir-600-as routeren, mi lehet baj (screen shotok a leírásban)?

Figyelt kérdés

csak 10 Mbps megy a letöltés pedig 120 Mbpps az internetem

itt vannak a képek: [link] [link]



2016. aug. 16. 21:30
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem ír a router hivatalos specifikációja IPv6 támogatást, a hálókártya se feltétlenül támogatja, a magyarországi internethálózat pedig biztosan nem.


Hogy miért lassú, nem tudom, a Windows 10 alatt rengeteg embernek van problémája a hálózattal. Ne feledd, állandóan változó, szigorúan véve béta rendszerről van szó, amihez nehéz rendes drivert csinálni, mert 2 naponta változik.

2016. aug. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
de ha meg közvetlen a szolgáltató által adott modemhez csatlakoztatom akkor nincs probléma a nettel
2016. aug. 16. 21:40
 3/5 A kérdező kommentje:
már mint a sebességgel az ipv6ról az hittem hogy lehet összefüggés a lassúsággal de akkor nem
2016. aug. 16. 21:41
 4/5 A kérdező kommentje:
visszaállítottam a gyári beállítottra és most jó a sebesség
2016. aug. 16. 21:52
 5/5 anonim ***** válasza:

Akkor a routereddel van a baj.

Cseréld ki.

De lehet, hogy az a kábel ami a routerrel köt össze, az van megsérülve.

2016. aug. 16. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!