Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogy csereljem plexire a gép...

Pátkai bálint kérdése:

Hogy csereljem plexire a gép oldalát?

Figyelt kérdés
En pillanatragasztora gondoltam meg flexre hogy ezzel a párossal elintézem de nem vagyok teljessen biztos benne hogy milyen ragasztót hasznaljak vagy hogy milyen módszerrel csináljam!?
2016. aug. 16. 22:57
 1/10 3 napos mákos lecsó ***** válasza:
flex, 4 lyuk 4 csavar 12 gumialátét 4 anya.
2016. aug. 16. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 HUN_Sector ***** válasza:
100%

A ráfordított erőből és pénzből már kapnál egy plexis oldalfalút.


A plexi vágása nem egyszerű. ha megvan, a rögzítéséhez ha fúrót használsz, megolvadhat.

Ha ragasztod, akkor elszíneződik a ragasztásnál. Ráadásul a gép melegedésekor az elengedhet, hovatovább a pillanatragasztó rideg, rezgésnél egy idő után elenged.

2016. aug. 16. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 3 napos mákos lecsó ***** válasza:
Vegyél csak egy plexi oldalfalat.
2016. aug. 16. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha vagy olyan ügyes és óvatos mint haverom akkor szegecselheted is egész nyugodtan.
2016. aug. 16. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Ki is talaltam hogy úgy lesz hogy a plexi sarkára egy keresztvasat teszek hogy a sarka egy 3szog alakot kepézzen es ennek a pántnak a két veget fogom megszegecselni es a plexi es a fem oldallap koze vékony gumilap kerül! Aki nem érti es szeretne megtudni hogy mégis hogy keressen facebookon: Pátkái Bálint (kek pulcsis)
2016. aug. 16. 23:51
 6/10 A kérdező kommentje:

Szerintetek igy jo lesz?

Vagy esetleg valakinek valamilyen mas javaslata?

2016. aug. 17. 00:21
 7/10 anonim ***** válasza:
magyarul lesz egy alaphangon is 3mm-es rés körbe a plexi mentén, ami esetleges ventilátor zaj esetén rohadt idegesítő lesz.
2016. aug. 17. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem lesz swhol res mert azt töltik ki a gumi lapok
2016. aug. 17. 00:34
 9/10 anonim ***** válasza:

Ember....


Ha az általad leírt módon csinálod akkor bizony lesz rés...

2016. aug. 17. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
én hiszek neked, de én nem értem hogy hogyan lenne ott rés vagy más módszerről beszélünk!
2016. aug. 17. 19:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!