Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik táp a jobb a gépembe?...

Melyik táp a jobb a gépembe? Szóval most vettem videókarit és nincs pénzem másik tápra egyenlőre, szóval van egy CODEGEN 300XX (400W) és egy AKYGA-B1-400 (400W)

Figyelt kérdés

Igen tudom mind a ketttő egy iapri hulladék, de csak annyi hogy melyik a jobb a kettő közül?

A gép:

proc.: AMD A10 4X 4,2Ghz

video.: Gigabyte(AMD) Radeon R7 370 2GB 256bit GDDR5

ram.: 8Gb



#számítógép #tápegység #tápegységválasztás
2016. aug. 17. 11:46
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettő ipari hulladék... Pont. Nincs mit ragozni, veszélyes mindkettő...
2016. aug. 17. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
93%
Ez egy baromság. Válaszd amelyiknek szebb a színe ! Nincs a kettő között különbség.
2016. aug. 17. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Ezeknél akkor is jobban jársz ha megbízható forrásból veszel egy minőségit használtan.
2016. aug. 17. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
2016. aug. 17. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettő hulladék de az enyémbe sajnos kodegány van 3 éve mivel így kaptam és fogalmam se volt a tápokról de eddig még nem vitte el a gépemet, igaz jó ha 20 ezret ér, a tiedben meg csak a videókártya a duplája. Ha rövid időn belül lecseréled a tápot TALÁN kibírja a codegen is ha már csak 2 rossz közül lehet választani.
2016. aug. 17. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 3 napos mákos lecsó ***** válasza:

Én nem tudom, 8 órán át használtam AKYGA tápot miután elfüstölt :D

A Codegen az meg el is viszi a géped, szerintem inkább akkor már Keep Out! vagy hasonló...


Az is szar de lehet tovább bírja.


Vagy használtan.

2016. aug. 17. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Egyiket sem! Mindkettő veszélyes a gépedre nézve! Ilyen értékű gépnél, meg se kéne, hogy forduljon a fejedben az, hogy bármelyikre rákötöd a gépet!
2016. aug. 17. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 MGéza ***** válasza:
100%
Bezzeg videokártyára volt pénz, mi? Legközelebb előbb gondolkodj aztán cselekedj!
2016. aug. 17. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
41%

Pár éve 30 gép volt a kezem alatt, mindegyikben ilyen tápok voltak.

Napi 10 órákat mentek, és sosem volt velük gond. (A tápokkal !!)

Csak azok írjanak ilyeneket, hogy "ipari hulladék" meg "papírnehezék" meg "ajtókitámasztó", aki legalább egyszer életében TV-ben látott ilyet !!

Úgy veszem észre hogy sokan az itt leírtakat készpénznek veszik, és úgy beszélnek, és nyilatkoznak valamiről, mintha személyes élményük lenne a dologgal.


Nyilván nem prémium cuccok, ezt az ár is tükrözi, de azért el lehet vele lenni .

2016. aug. 17. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 MGéza ***** válasza:
Mellesleg ezek közül amit te akarsz egy se bírná ellátni árammal, szóval akkor most spórolj tápra, addig bírd ki kártya nélkül.
2016. aug. 17. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!