Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Gtx 1060-nál van SLI / többkár...

Gtx 1060-nál van SLI / többkártyás használati lehetőség?

Figyelt kérdés

Review videókban azt mondták hogy nincs SLI, viszont találtam egyet ahol valami Nvidia Bridge-el kötik őket össze:


https://www.youtube.com/watch?v=pzOrsQM7ImA


Valaki Nvidia szakértő elmagyarázná hogy mi is ez és hogy ha később vennék még 1 1060-ast nem tenném-e fölöslegesen na meg teljesítményben mennyiben tér el egy hagyományos SLI bridge-től?:D



2016. aug. 17. 21:09
 1/5 anonim ***** válasza:

úgysem veszel később még egyet, hanem eladod és veszel belőle és 2 gennel újabbat


amúgy én is úgy hallottam, hogy a dx 12es cucckombó miatt lehetséges kihasználni, de még nem alapoznék rá


ha annyira félsz, miért nem rx 480at veszel?

2016. aug. 17. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az SLI mindig is egy értelmetlen, életképtelen konstrukció volt. Kétszeres áron kapsz plusz 10-50% teljesítményt, ez sehogy sem jó üzlet.
2016. aug. 18. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
SLI-nek csak csúcskártyáknál van értelme szerintem 4K-nál.. Mire egy gtx 1060-van kevés lehet, szóval olyan 2 év múlva talán nagyobb komprumisszukat kell majd kötni, akkor 2 év múlva a gtx 1060 lesz vagy 70 000.. DE akkor már inkább veszel majd egy újabb generációs kártyát 100 000-ért...
2016. aug. 18. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
szerintem meg az SLI-nek egyáltalán nincs értelme, elmagyarázom miért gondolom ezt, na szóval ha veszel egy középkategóriájú kártyát ott sem éri meg az SLI mert akkor sem kapsz olyan teljesítményt hogy meg érje neked az a két kártya ami árán veszel egy csúcs kártyát olcsóbban, ami még ráadásul kevesebb áramot is fogyaszt, egy csúcs kártya esetében meg főleg nem mert ott a GTX 1080 277 ezer FT áron egy DB, na most abból kettő 554 ezer Ft, és a második kártyát maximum 50%-ban tudod ki használni, az SLI csak akkor érné meg ha mindkét kártyát 100%-ban ki tudnád használni ami a teljesítményüket illeti, de így nem, ez az én véleményem, lesz aki egyet ért meg olyan is aki nem.
2016. okt. 5. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
#4: Senki sem fog veled vitatkozni, az SLI mindig is életképtelen konstrukció volt.
2016. okt. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!