Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ez a konfiguráció mennyire...

Ez a konfiguráció mennyire szuperál?

Figyelt kérdés

Alaplap: MSI B150 Gaming M3

Proci: Intel core i3-6100(3,7GHz)

Kártya: Asus GTX 960 4Gb ddr5(legyetek szívesek ne ajánlani a 2 gigásat.)

Táp: Keep Out 700w

Tárhely: WD Blue 1TB [3.5"/64MB/7200/SATA3]

Ram: 3db Kingston Hyperdrive X 4gb ddr4



2016. aug. 17. 21:43
 1/4 anonim ***** válasza:

nem.

az a lap túl drága egy i3hoz. mármint a lapra annyit költesz mint a procira.. a b150 jó választás, de olcsóbban kéne, vagy akkor i5, és akkor kb. arányban van.

960 helyett lesz rx 470, én azt venném a helyedben

tápegység veszélyes

hdd okés

ram wtf? hyperdrive? 3db? ezt nem is értem

2016. aug. 17. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Alaplap nagyon drága (árukereső szerint), már H170 is van 24 ezerért. Táp helyett Corsair Vengeance 400W. Illetve ezt a VGA-t már csak használtan venném, vagy várnék, amíg kissé olcsóbbak lesznek az RX 470-ek. RAM-ból meg érdemesebb 2x4-et vagy 1x8-at venni.
2016. aug. 17. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Lap feleslegesen drága. Értem én, hogy minőségi, de jelenleg eleszi a pénzt a többi alkatrész elől.

proci ok.

kártya - valamiért az emberek nem szeretik a használt dolgokat, pedig itt megérné. Egy olcsóbb lappal simán kijönne ez:

[link]

vagy ez:

[link]


Keep out-nak a nevében is benne van, kívül kell tartani a gépházból. Egy: 700 watt, mi a rőfös kolbászának? Tán FX 9590-nel meg jó öreg R9 295X kártyával számolsz vagy mifene? Kettő: Szabványon kívül esik szinte minden áram adata, simán leég tőle az alaplap, proci, videokártya stb.

Corsair Vengeance 400w ide elég, ha több kell keress XFX 450-550 wattos tápot, 15-20 ezer közt vannak, azok is jó vételek.


3DB ram? Mi a fészkes fenének? Ha tényleg kell 8GB-nál több ram (bár i3 meg gtx 960 mellé nem vágom miért kéne), akkor vegyél 2x8GB-ot, annak még értelme is van.

2016. aug. 17. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat! Az rx470-es kártya szinte egy árban van a gtx950-el és ahogy utánanéztem erősebb is az utóbbinál. A táp nagy eséllyel corsair lesz. A ramot még nem tudom. 8gb kell a mostani játékokhoz úgyhogy csak egy kicsivel kellene több bele. A 16-ot (nézzetek bolondnak) sokallom.
2016. aug. 17. 22:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!