Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szerintetek először egy...

Szerintetek először egy használt mac-et érdemes venni vagy egyből egy újat? Egy használt kb 5 éves mac 180 ezer forint viszont nincs rá garancia, egy új viszont 400 ezer ami elég sok.

Figyelt kérdés
Nem nagyon használtam még mac-et huzamosabb ideig.

2016. aug. 18. 02:16
 1/4 anonim ***** válasza:

Nincs az az 5 éves hardver ami ennyit érne.

Egyébként meg ha sokallod az árát akkor a mac nem neked való, a szoftveren kívül semmiben nem tér el hardveres szinten bármelyik pc től, a felárat nem a minőségért fizeted.

2016. aug. 18. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tehát akkor inkább egy új? Viszont újat nem érdemes venni legalább októberig mert elvileg jön az új macbook pro.
2016. aug. 18. 03:00
 3/4 anonim ***** válasza:

Egyszerubb,ha bezsakolod es a Dunaba dobod a penzed.vagy elasod.

Ha annyira mac kell,akkor hackintosh,felrakod a mostanu gepedre.

2016. aug. 18. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Semmilyen Macet nem érdemes venni, ezt aktív Apple felhasználóként mondom. A szoftver nem éri meg a különbözetet, a hardver meg messze nem olyan minőségi, mint ahogy beállítják. 3 év alatt két céges MacBookom ment tönkre, a harmadiknak meg kopnak a gombjai és nyikorog a "zsanérja". Pedig nem eszem rajtuk, nem ütöm-vágom őket és egyik sem hagyta el soha az asztalomat. Múltkor az iSTYLE-ban láttam reklamálni egy srácot, akinek már negyedszer cserélték az iPadjét.

A sokszor emlegetett sebesség is sántít. Bevittem a céghez a feleségem új Lenovoját, ami hardveresen még kicsit gyengébb is, mint a benti MacBook Pro-k, de az Office-t kivéve mindenben gyorsabbnak bizonyult a MacBookoknál.

2016. aug. 18. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!