Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Furán viselkedik a laptop...

Furán viselkedik a laptop billentyűzetem/touchpadom, mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

Elég furán viselkedik. Először mikor valamit leírtam akkor kb fél perc elteltével írta be, de közben a rendszer nem volt lefagyva, mindent azonnal megnyitott. Fél perc után épp a jelenlegi oldalra alkalmazta a lenyomott billentyű gombokat, de nem az összeset csak párat belőlük. Egy idő után ez is megszűnt és egyáltalán nem csinált semmit. Kezdtem azzal, hogy BIOS-ban kipróbálom, na ott tudtam lépkedni, rendszer gond lehet. Rájöttem teljesen véletlen, hogy egy billentyűkombináció működik az Fn+F1 amivel alvó üzemmódba helyezem a gépet. Ha felébresztem utána teljesen jó a billentyűzet, de ha újraindítóm vagy leállítom akkor újra alvóba kell helyeznem a gépet, hogy tudjam használni a billentyűzetet.

Win10 operációs rendszerem van, mostanában nem telepítettem új programot sem, próbálkoztam már eszközkezelőben letiltani az illesztőprogramját és újra feltenni, de ez sem oldotta meg a problémát. Ötletek, hogy esetleg miket tudnék még megpróbálni?


Touchpadom sem akar működni, az is kicsit idegesít de az esetek 99% egeret használok, nem olyan fontos dolog. Ő eleinte azt játszotta, hogy leállítás után kb 2-3 órán át működött aztán bedobta az unalmast és csinálhattál vele akármit nem reagált semmire, de rendszer újraindítás után jó volt. Azóta már ez sem elég, egyáltalán nem működik, eszközkezelőben persze itt is próbálkoztam a hasonlóakkal, de nem jutottam előrébb, driverjét is újra tettem, semmi..narancs felkiáltó jel van az ikonjánál.


Előre köszönöm a válaszokat!



2016. aug. 19. 00:54
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!