Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Tudtok egy olyan oldalt, ahol...

Tudtok egy olyan oldalt, ahol használt PC-t tudok vásárolni?

Figyelt kérdés
Használtan szeretnék egy PC-t venni.Azért használtan mert nincs sok pénzem rá.Most elég gagyi gépem van,dolgozni még nem tudok mert még nem vagyok olyan nagy.És az oldal,kiszállítású legyen!Mert Romániában lakom.

2016. aug. 19. 14:18
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát alkatrészenként hardverapró, eladófüggő, hogy ki em küldik neked (gondolom ki, ha fizeted a postás, de akkor megint drágán jösz ki). Szerintem nézz szét román oldalakon. Mire kellene a gép? Lehet valami olcsó de új, vagy félgép kijönne és akkor akár egy korrekt gép is összejöhet olcsón. Mennyid lenne rá?
2016. aug. 19. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Mennyi pénzből? Perifériákkal vagy anélkül?

Sajnos román oldalakat én nem ismerek, csak a hardveraprót.

2016. aug. 19. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
hát forintban olyan 60000 környékén!
2016. aug. 19. 14:24
 4/10 A kérdező kommentje:
Ja és perifériákkal.Anélkül lehetne,bár nemértek a gép összerakáshoz.De van ismerősöm aki igen.De ha lehet inkább perifériákkal
2016. aug. 19. 14:26
 5/10 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

[link] (monitor, egér kéne még hozzá)

[link] (perifériák nélkül)

2016. aug. 19. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Harmadik köszi,az a gamer nekem megfelel.De kiszállítják?És ha igen,akkor oda lehet adni nekik román lei-ben a pénzt?Ja és azon a gépen tényleg menne a gta 5?Nembaj ha low felbontáson meg texturán.
2016. aug. 19. 23:35
 7/10 anonim ***** válasza:
Itt magánszemélyek hirdetnek, velük kell megbeszélned. De nem fogja szerintem elfogadni a román pénzt. Kiküldeni meg kifogja, de valszeg h a postakölcség téged fog terhelni.
2016. aug. 20. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Oké.Akkor majd beválltjuk a pénzem forintra.De vajon sok lehet a posta?Mert én nem értek hozzá
2016. aug. 20. 08:01
 9/10 anonim ***** válasza:

Igen sok a posta, romaniabol 70 lej/ kb 5000 forint.

Plusz egy rendes elado is kell hozza.

Belfoldon a fel orszagon at 25 lej, es tucatnyi oldal van, csak kellene tudnod googlizni es foleg uzletelni az eladokkal.

2016. aug. 20. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
70 lei.Hát ok.no problem!
2016. aug. 20. 23:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!