Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » GIGABYTE mint számitógép...

GIGABYTE mint számitógép mennyire megbizható?

Figyelt kérdés

2016. aug. 21. 11:37
 1/2 anonim ***** válasza:

Mint számítógép???

Mivan?


Nem mint gyártó? Mert a gigabyte sok mindent gyárt, de külön gigabyte márkajelzésű számítógéppel, notebookkal még nem találkoztam.


Nyilván mint minden gyártónak, vannak jobb és rosszabb termékei. Alaplapok viszonylag jók, videokártyánál az AMD-k hűtésével nem vagyok kielégedve, hiába hosszabb meg több venti van rajta. Nvidia-s kártyáknál már jobb a helyzet, de ugye ha van Y kártya ami XL hosszú, akkor a GB vga XXXL szendvics méretű, szóval gépház méretére nagyon figyelni kell. Vannak törpe kártyáik is, de azok (szerintem) nem annyira erősek, mint rendes méretű társaik.


Összességében nem rossz, nekem pl GB gtx 970 van a gépemben lassan 2 éve és nincs vele gond.

2016. aug. 21. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

[link]

Hm, tényleg van GB notebook, nem semmi XD

Nem találkoztam még vele, így passzolom.

2016. aug. 21. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!