Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Dell Inspirion N5040 laptop +...

Dell Inspirion N5040 laptop + 1 külső monitor?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Az elmúlt időszakban számos internetes tanfolyamot elkezdtem; a legutóbb például egy excel képzést. A lényege az lenne, hogy egy oktató videóban mutatják a lépéseket, amelyeket én szinkronban egy excel táblában követek. A problémán, hogy egy laptopon nagyon nehézkes dolgozni, úgy hogy megosztom a képernyőt. Egyik oldalon megy a video, a képernyő másik felén pedig próbálok szerencsétlenkedni az excelben.


Kérdésem a következő lenne, a fent nevezett laptoppal (intergrált videokártya) megoldható lenne, hogy veszek egy olcsóbb LCD monitort (használtam 10 ezer körül kapni, ahogy néztem) és akkor a laptop monitoron menne mondjuk a video, másodlagos képernyőként beállítva a külső monitoron pedig futna az excel?



2016. aug. 21. 14:44
 1/1 anonim ***** válasza:
Megoldható
2016. aug. 21. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!