Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mit jelent a biosban láttam,...

PcCsaj kérdése:

Mit jelent a biosban láttam, hogy: C. I. A.2 nem mai alaplapom van gigabyte ep35-ds4? Szerintetek hogy huzzak kicsit rajta? Tudom kevés a ram.

Figyelt kérdés

Picit szeretnék húzni a gépen nekem csak LOL-ra kell...


Intel core2 duo 2x2,93Ghz 64bit

Ati HD4650

Black dragon geil 2x1gb 1066Mhz ddr2



2016. aug. 21. 18:59
 1/7 MGéza ***** válasza:
100%
Szerintem ne. Néhány ezresből fel lehetne javítani mondjuk egy erősebb videokártyával és több rammal, a procinál meg ne a Ghz értéket add meg hanem a típusát(E6300 például), amúgy sem az számít sokat egy játéknál. Ha valami elégtelen hozzá és csak a minimumot teljesíti, akkor a probléma forrását ott kell keresni, azon ne tudsz ezzel segíteni.
2016. aug. 21. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 CspCsj ***** válasza:

Szerintem sem feltétlenül éri meg húzni, mivel a stabilitás rovására is mehet.


"Néhány" ezresnél azért szerintem valamivel több egy játékra elfogadható, használt videokártya, de 10ezer körül már lehet többet is találni.


Egyébként ha lassúnak érzed a játékot, akkor próbáld kisebb felbontáson és alacsonyabb grafikai beállításokkal, de egy lassabb vagy terhelt internetkapcsolat is okozhat akadozást.


Ahogy írtad, elsőnek kicsit több (plusz 1-2GB) memóriával próbálnám.

2016. aug. 21. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Intel Core 2 Duo E7500
2016. aug. 21. 20:28
 4/7 A kérdező kommentje:

Fut rajta a Lol szépen, csak akkor van probléma mikor nagyobb akció van, akkor fagy és persze meghalok.


Igen a Ram... de akkor ugyan ilyen ramot kéne bele venni egy az hogy drága és már nem igen találok ilyet.


Össze állítottam már egy konfigot. 350 ezer Ft-os gép lesz kb. Addig szeretném ki húzni ezzel,amíg össze jön a másik, azért gondoltam.

2016. aug. 21. 20:33
 5/7 MGéza ***** válasza:
100%
Az a nagy fagyás igen, multiról beszélve lehet proci túlterhelődése vagy inkább a videokártyád nem bírja az effekteket.
2016. aug. 21. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Videokártya lesz a hunyó akkor 1Gigás és DDR2-es
2016. aug. 24. 20:48
 7/7 MGéza ***** válasza:
100%
Nos, ha nem félsz egy kis szereléstől, akkor a tervezett új gép videokártya és táp részét megveheted ha nagyon muszáj valami, igaz a mostani lap és proci erősen limitálni fog, de ártani nem. Másik lehetőség, hogy kihúzod valahogy.
2016. aug. 24. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!