Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Fel lehet tornászni egy...

Fel lehet tornászni egy FX-8350-est egy 9590-es szintre (tovább)?

Figyelt kérdés

Mivel nem szeretnék se nagyobb hűtőt se új processzort, lehet egy 9590-es szintre emelni?


Én úgy hallottam, hogy ez a 8350 egy húzott 9590, ez most hogy van?


Leírnátok hogy is van ez az egész és, hogy meddig lehet élettartam csökkenés nélkül húzni?


Köszönöm előre is!


2016. aug. 21. 21:00
 1/2 anonim ***** válasza:
ha nem emeled a feszültséget, az élettartam ugyan annyi marad. ha emeled csökken.
2016. aug. 21. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nincs konkrét határ, addig húzod, ameddig tudod. Elsősorban a magas feszültségtől és hőmérséklettől romlik az alkatrészek élettartama.


Az ilyen cégeknél bevett szokás, hogy a szarul sikerült, instabil darabokat nem kidobják, hanem kiadják más néven. Előfordulhat, hogy a 8350 egy szarul sikerült 9590, alacsonyabb órajelen. Vagy mondhatjuk szebben is, a 9590 egy prémium 8350, magasabb órajelen.


Előfordulhat, hogy nem fogod tudni addig húzni, mint a 9590. Az Overclockot soha senki nem szokta garantálni.

2016. aug. 21. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!