Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Normális az ha a GTX 970-em...

Normális az ha a GTX 970-em akkor is 1316Mhz-n dolgozik és felmegy 60 fok fölé, ha csak böngészek és nem csinálok semmi olyat ami különösebben igénybe venné a kártyát?

Figyelt kérdés
2016. aug. 21. 23:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem valami egészséges számára.
2016. aug. 21. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Jó, de mitől csinálhatja?
2016. aug. 21. 23:54
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha szeretsz kalózkodni, és mostanában egyes újonnan feltört denuvós játékok egyes fertőzött repack-jait használtad (leginkább SEYTER, de nem kizárólag), akkor bekaptál egy bitcoin miner vírust, és az pörgeti. Nem gyanúsítgatás, csak a nagy hype miatt sokan beleestek ebbe.


Ha találsz folyamatot, ami c:\users\te\appdata\x\y alól fut, és ismeretlen, leggyakrabban issch.exe, de nem mindig, akkor ő lesz az.

2016. aug. 22. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

#3

Hát ez igazán jellemző, mire leszedtem a doom ot már nem működött a bypass, de a bitcoin minert azért beszptam. Örök hála!

2016. aug. 22. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem áll tőlem messze a kalózkodás, de denuvos jákékot még nem szedtem le, csak megvettem.
2016. aug. 22. 10:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!