Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » (Csak kíváncsiságból) mennyi...

(Csak kíváncsiságból) mennyi pénzből lehetne egy olyan konfigot összerakni, amivel teljesen lagmemtesen lehet játszani 6 db 4K monitorral? :D

Figyelt kérdés

6 db FHD monitor beállítást már láttam youtube-on, és annak ellenére, hogy 6 db UHD monitoros rendszert még nem láttam, szerintem össze lehetne rakni.

No de mennyiből úgy kb? :D

Valaki összerak így egy konfigot?


2016. aug. 22. 00:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ez egyenlőre nem valósítható meg. Quad SLI 1080-al sem.
2016. aug. 22. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Titan XP megoldja a 4K-t, így nyilván SLI-ba kötve mehet rá kettő is vagy ha merész vagy és szeretsz tuningolni, akkor 3. Na de 6?
2016. aug. 22. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Röviden tömören nem lehet.:

3db 4K-s monitorról láthatsz is Youtuben teszteket és bár FPS-ben játszható lenne Quad SLI Titan X-el, de mégis sok az FPS drop.

Na most ezt 6db 4K-s monitorral?! Nincs ilyen konfig ami jelenleg képes lenne, hogy ekkora felbontáson játszani lehessen.

Nem feltétlen a kevés FPS miatt(bár az is), hanem mert valamiért ugrál az FPS...

Tduom, hogy van gtx 1080 is, de abból csak sima SLI-t lehet összerakni vagyis elfogyna a VRAM (meg az erő is) már 3 db 4K-s monitornál is.

Majd 2-3 év múlva esetleg... :)

Egyébként 8K-ban gtx 1080 SLI-ben egészen játszható némelyik játék.. :D

2016. aug. 22. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Kösz. Nem tudtam, hogy 1080-ból csak kettőt lehet. :D

Viszont van amiből lehet 4et is, az nem lenne elég?

2016. aug. 22. 09:44
 5/5 anonim ***** válasza:
Alacsonyabb a sávszélesség úgy, az nvidia is kijelentette, hogy hivatalosan játékokhoz nem nyújt támogatást, ha sokmillió videokártyával akarunk szerencsétlenkedni.
2016. aug. 22. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!