Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ha a HDD-nek baja van akkor...

Ha a HDD-nek baja van akkor akadozhatnak a játékok?

Figyelt kérdés

HDD-m egy ideje kattog (parkolóba és vissza teszi a fejet- hangja alapján) ez okozhat teljesítménybeli romlást játékok alatt?

Pl: BF4 fix 60 fps és be-be akad, utánna jó, majd ismét, ugyan ez a DayZ-nél.


Gépem:

I5-6600K

8 GB ram

GTX 970 G1

Lap: Gigabyte Z170X-Gaming 3



2016. aug. 22. 17:34
 1/8 anonim ***** válasza:
Mivel a játék a merevlemezen van....
2016. aug. 22. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Természetesen, hisz a játékot hddre telepíted, és ha megáll akkor nemtud se olvasni, se írni
2016. aug. 22. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Akkor megnyugodtam :D Már azt hittem valami súlíosabb...

Már volt ilyen de csodával határos módon abba hagyta a kattogást. De miután visszajött neki, azóta vannak a gémek alatt röccenések. Köszi a válaszokat!

2016. aug. 22. 17:40
 4/8 anonim ***** válasza:
haldoklik a hdd. ha még garis vidd vissza :)
2016. aug. 22. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Meghal a merevlemezed, de te erre megnyugszol, mert azt hitted súlyosabb?

Ugye tudod, hogy azon van minden?

2016. aug. 22. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

#5

Aki csak játékra használja a gépet(mint én) annak lehet, hogy nem annyira súlyos. A hdd gyorsan pótolható, és aránylag olcsó is. Gondolj bele ha a proci/lap/vga szállna el, és gariztatni kéne, ami mondjuk 1 hónapig is simán eltarthat, azt nem olyan könnyű pótolni, mondjuk anyagi problémák miatt. hdd-ből meg veszel egy újat, és a gariztatás végén max annyi lesz, hogy 2 hdd-d van.

2016. aug. 22. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ami fontos már lementettem mint pl: szakdoga... többi nem érdekel, semmi fontos. Igen, igen a hdd-t veszek nem nagy pénz, de ha pl az alplap vagy esetleg vga... hát elsírnám magam, hiába van még 3 év gari rá :D
2016. aug. 27. 12:49
 8/8 A kérdező kommentje:
Videókártyám tuti nem sazépen letolta a tesztet: file:///E:/Unigine_Valley_Benchmark_1.0_20160827_1302.html
2016. aug. 27. 13:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!