Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Monitort szabad használtan venni?

Monitort szabad használtan venni?

Figyelt kérdés
Az igazság, hogy nekem 25 ezer forint egy monitorra azonban, ami most van az nagyon tönkremenő félben van és kellene szerezzek újat. Hardverapro-n nézelődnék. Valaki tudna mondani tapasztalatokat és hogy érdemes-e használtan venni vagy kénytelen leszek drágán venni egyet?

2016. aug. 23. 16:17
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

[link]


Nem kell drágán venni. Nekem ez van, és tökéletes már fél éve.

2016. aug. 23. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Szabad, csak ne legyen túl öreg(ha 2-3 éves akkor semmi gond, de az ilyen 5-6 éves darabokat érdemes elkerülni, akkortájt már előjöhetnek problémák).

Az első által linkelt monitort én nem javasolnám, ezt a konkrét típust vettem anno anyámnak(a "mindenből a legolcsóbbat" elv volt érvényben), működését tekintve nincs vele semmi gond, de a színek eléggé el vannak csúszva rajta - nem használhatatlan, vagy ilyesmi, fel sem tűnik ha nem használsz mellette másik monitort, de ettől függetlenül nem ajánlanám senkinek semmilyen célra. Inkább nézz használtan valamit hasonló áron.

2016. aug. 23. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

1 A kérdéshez nem tudok hozzá szólni, eddig csak CPU-t meg Ramot vásároltam használtan.

2 Hááát #1 nem tudom milyen az a monitor, te használod, nem én, de azért az a 600:1 kontraszt hát... nem lehet valami jó.

2016. aug. 23. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Nézzél be minél több számítástechnikai boltba, mivel rengeteg használt monitor van, és nem mindegyik gagyi (sokszor vannak még garanciálisak is). Én is így vettem a bátyámnak monitort. A lényeg, hogy többe menj be, hogy legyen viszonyítási alapod.

25 ezerért lehet venni jót.

Érdemes figyelgetni egyébként az online boltokat is, mivel többször lehet venni bontott, vagy csomagolásában sérült terméket nagyon olcsón. Így 30-40 ezres monitort levisznek simán 25 ezerre. Így lehetne új monitorod is.

2016. aug. 23. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
52%
FULL HD és HDMI kimeneteset kell venni
2016. aug. 23. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
73%

#5

Kimenetes monitort? Az derék.

2016. aug. 23. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Megbízható eladótól szabad, és az sem hátrány, ha még garis. Ha rádobnál még 5k-t a keretre, IPS panelest is kapnál aprón.
2016. aug. 23. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Az kimaradt, hogy 25 ezer forint sok* :D Gondolom többen azt hittétek annyim van. :) Nem, valamiért a sok szó kimaradt. 25 ezer forint nekem sok egy monitorra.
2016. aug. 23. 17:46
 9/18 anonim ***** válasza:
Akkor ennyi 25 alatt nem nagyon van mit ajánlani.
2016. aug. 23. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Ezért tettem fel a kérdést, hogy használtan szabad-e venni. Mert bár jelenlegi minőségüket nem tudom, de hardverapro-n 10-13 ezerért elég jó monitorokat láttam.
2016. aug. 23. 18:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!