Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » 150 ezer forintig netezős...

150 ezer forintig netezős film nézős gép?

Figyelt kérdés
Később fejleszteném videó kártyával én egy intel core i5 6500 ra és 8gb ram ra gondoltam de tápot alaplapot házat nem tudom milyen kéne. Meg háttértár.

2016. aug. 25. 20:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Megoldható a dolog esetleg, ha érdekel. Nem ígérem biztosra, de látok rá esélyt.
2016. aug. 25. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Netezős, filmezős gépre én inkább ssd-t ajánlok, ha online nézed a filmeket. Ha pedig kell a több hely akkor raksz mellé hdd-t is. SSD ma már szinte alap.De miért akarod fejleszteni? Miért nem veszed most? A pénz miatt?
2016. aug. 25. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Mert egy két játékra is használnám később.
2016. aug. 25. 20:54
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
De ha van pénzed nem mindegy hogy most vagy később veszed azokat az alkatrészeket? Úgyse fognak az árak annyit változni. A jelenlegi összeg csak 150 000?
2016. aug. 25. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen most van annyi. és mostanában kellene a gép.
2016. aug. 25. 22:51
 6/7 A kérdező kommentje:
Végül is ki hoztam magamnak a gépet [link] jó lesz ez filmet nézni van itthon egy gtx460 a régi gépből azzal el döcög majd később meg megy mellé egy erősebb kártya. Egyenlőre jó lesz ez így.
2016. aug. 25. 22:55
 7/7 anonim ***** válasza:
nem kuldtel el semmit arrol hogy mit raktal ossze...
2016. aug. 26. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!