Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Lecsapnátok erre az üzletre,...

Lecsapnátok erre az üzletre, vagy ennyi pénznél az a különbség már mindegy lenne?

Figyelt kérdés

Egy termék bolti ára 470.000 forint, fixen mindenhol az országban.

Ha valaki kínálná nektek ugyanezt, garanciával és minden egyébbel, bontatlanul 440.000-ért (tehát ugyanúgy, mintha a boltból vennétek) akkor tőle vennétek meg, vagy ráfizetnétek a 30.000 forintot csak azért, hogy boltból vegyétek?



2016. aug. 26. 12:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Én inkább boltból venném.
2016. aug. 26. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Lord Hidan ***** válasza:
Én tőle venném akkor. Ugyan olyan termék ugyan úgy garival. Azt a 30ezret másra is tudom költeni
2016. aug. 26. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Lord Hidan ***** válasza:
Persze csak akkor ha megbízható emberről van szó
2016. aug. 26. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Két esetben árulsz a bolti ár alatt: használt vagy lopott. Ha a piacon megjelenik egy olyan eladó amelyik olcsóbban árul, a versenyhelyzet miatt a többi eladó is le fogja vinni az árát. Az a helyzet amit felvázoltál elméletben lehet működne, a gyakorlatban nem.
2016. aug. 26. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Vagy elcsalja az áfát és nem ad számlát.
2016. aug. 26. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Szép is lenne, ha magánszemélyként számlát adnék :"D
2016. aug. 26. 12:23
 7/7 A kérdező kommentje:

A részletek nem számítanak, annyi a lényeg, hogy bizonyos feltételek jelenlegi fennállása miatt van lehetőségem bolti ár alatt értékesíteni a boltból elhozott termékeket, ugyanabban az állapotban, ahogyan a boltból megvettem.


4-es én nem értelek. Miért lenne lopott vagy használt? Akkor minden bolt, ami leakciózza a termékeit, hogy az átlagos bolti ár alatt adja el őket, az lopott vagy használt termékeket ad el?

2016. aug. 26. 12:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!