Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Frissítsem a drivereket?

Frissítsem a drivereket?

Figyelt kérdés

Adva van egy Dell optiplex pc. Használtan vettem szervizből. win7 van rajta. Usb-s bluetoothot csatlakoztatnék , de jön a 19-es hibakód. Frissítés az eszközkezelőben nem megy, nem talál.

letöltöttem ezt:

Windows Drivers Download Center


Persze, 26 drivert ajánl frissíteni. Külön nem megy a frissítés. Én meg első sorban a Bluetooth-hoz tartozó frissítéseket próbálnám meg.

Hetek óta próbálok utána olvasni a 19-es hiba javításának. De nem igazán vagyok pc guru.

Tudom, szerviz. Csak éppen nyugdíjasként igyekszem lehetőleg pénzkiadás nélkül megoldani első sorban.


2016. aug. 26. 12:39
 1/4 anonim ***** válasza:

Frissítést azért nem talál, mert a legfrisebb van rajta.

De neked nem a frissességével van baj, hanem sérült.

Eszközkezelő->(megkeresed)->(jobb egérgomb) eltávolítás-> illesztőprogram eltávolítása is (be kell pipálni)-> hardverváltozások keresése.

Ha nem sikerül, írj újra.

2016. aug. 26. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm ! Este megcsinálom, mert most dolgozni megyek.
2016. aug. 26. 13:45
 3/4 donfetibo ***** válasza:
Én személy szerint a drivereket nem ilyen programokkal pl.:Driver Genius, Drivers Download Center-kel töltenék le, mert sokszor nem is azt tölti le amit kellene! Mindig a gyártó oldal tudja, hogy melyik a legfrissebb driver a termékéhez pl: amd.com az amd-s videokártyákhoz van realtek.com a realtekhez stb.!☺☻
2016. aug. 26. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi a segítséget! Letöröltem a Vidcomm bluetooth progit és újra csatlakoztattam a donglet.

Tökéletes lett !

2016. aug. 27. 09:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!