Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Gtx 1070 vélemény?

Gtx 1070 vélemény?

Figyelt kérdés

Sziasztok mi erről a kártyáról a véleményetek??

[link]


2016. aug. 26. 21:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Az ára miatt nagyon jó!
2016. aug. 26. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Igen ledöbbentem, hogy van ilyen olcsó modell is.
2016. aug. 26. 21:04
 3/13 anonim ***** válasza:
gainward megbízható hűtése is van !!!
2016. aug. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Lord Hidan ***** válasza:
Ha lenne ennyi pénzem megvenném és eladnám drágábban
2016. aug. 26. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Akkor örülj hogy nincs annyi pénzed mert nem tudnád még árában sem eladni...
2016. aug. 26. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Lord Hidan ***** válasza:
A jófogás.hu csodákra képes
2016. aug. 26. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

#6

Nameg egy kis márketing szöveg...

Az érzés amikor GT740+FX8320at látok 120+ezerért... Nagy cégeket megszégyenítő marketingdumával...

2016. aug. 26. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Mindenki azt hiszi, hogy a hülyék ott hemzsegnek, teli bukszával.

Hát nem... Volt egy vadi új netes gépem, tip-top, árába árultam, mégse volt érdeklődő se, hónapokon keresztül, pedig vagy 6 fényképet feltöltöttem hozzá. A gép vadi új volt, precízen összerakva. 59E-t kértem érte, végén már 56-ot.


Modecom Mini Trend

Fsp 350 apn

Gigabyte H81M-S2H

G1840

4gb crucial ballistix 1600 cl9

Adata sp550 120gb

+

8gb usb 3.0 pen drive


Ennyit erről. Pedig tudom, hogy ennél sokkal rosszabb gépeket megvesznek boltból, ugyanennyiért. Mégse vitték el. Mindenre volt gari, közel 3év.


A keresőt aki tudja használni, az megtalálja a vga-t is. Ezt az árat már vagy egy hete láttam árukeresőn ehhez a kártyához...


Tudod mit, nem kell ahhoz megvenned, hogy áruld, tegyél fel hirdetést, csak ha kapásod van, ráérsz akkor gondolkodni rajta, miből vedd meg :)

2016. aug. 26. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Lord Hidan ***** válasza:

Ennyi erővel nézd meg a radium miket árul. Bárki be tudja írni a hardvereket googleba és látnák hogy közel annyit nem ér mégis egy kis marketing szöveggel és egy kis piros színnel mennyire mentek.. Elég sokan vesznek tőlük.

Sőt tegnap még én is vettem tőlük

2016. aug. 26. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Van két idegen, mindkettő kezében egy zacskó cukor.


AZ egyik egy jól szituált a másik egy csöves. Mindkettőtől elfogadnád?


Nem hinném... A csöveshez hozzá se mernél érni.


Na most az emberek egyik meghatározója a csorda szellem. Vagyis ha valamit sokat látnak és úgy tűnik, hogy mások is választják, akkor ők is. Ez pusztán csak evolúciós ösztön. Mivel nem értenek hozzá, azt hiszik, az egy kész termék. Amit csak ott kapni. Ettől nem buták.


Viszont aki már egy adott típusú hardvert nézeget, az már egy fokkal jobban ért hozzá, feltételezheted, hogy tudja használni a keresőt. De mondom, nem kell jósolni, próbáld ki. Nem kerül semmibe.

2016. aug. 26. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!