Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Elment a hang a gépemről, mi...

Elment a hang a gépemről, mi lehet a baj? Realtek HD audio a program neve

Figyelt kérdés
Épp erősítő cserét hajtottam végre, és amikor bekapcsoltam a rendszert, ki írkált mindent, hogy mindent érzékel (Sub, háttér hagszóró, stb) miközben csak stereo rendszert használok. Azóta csak azt érzékeli, hogy digitális kimenetre van kötve valami. Se fülhallgató, se a régi erősítővel, semmivel nem érzékel semmit. Előtte 10 percel semmi gond nem volt! Amit most kötöttem rá erősítőt, korábban is az volt rajta, szóval már volt rákötve, valamint megnéztem, telefonról működik az erősítő. Csináltam frissítést, újra is telepítettem, a rendszert is visszaállítottam, de azóta is csak azt írja ki, hogy digital output. Mi a baj?

2016. aug. 27. 16:40
 1/1 A kérdező kommentje:
Na most félig visszajött, de serceg, mint egy szokol rádió....
2016. aug. 27. 17:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!