Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ez az összeállítás szerintetek...

Ez az összeállítás szerintetek jó?

Figyelt kérdés

FSP 400W HEXA+ Táp

MSI B85M-E45 Alaplap

Intel Celeron G1820 Processzor

Kingston 4GB 1600Mhz HyperX Fury Black Ram

Western Digital 500Gb Hdd


Nem arra vagyok kíváncsi hogy lehetne jobbat is én ezt bírtam kihozni és ezt rendeltem meg. Pár ismerősöm mondta hogy ez így nem jó meg stb.. Az lenne a kérdésem hogy mért ne lenne jó?



2016. aug. 27. 16:42
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
Minden passzol.
2016. aug. 27. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
34%

"Nem arra vagyok kíváncsi hogy lehetne jobbat is"


Akkor mégis mire vagy kíváncsi??? Pár helyeslő pacsira? Szuper lett, jó konfig!!!


Milyen a ház? Kell az 500gb, nem lett volna elég egy 120as SSD?


Egyébként simán lemondhatod, 14 napon belül vissza is küldheted és nem kérdezhetnek semmit, ez az internetes vásárlás előnye.

2016. aug. 27. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
amúgy tényleg lehetne ennyiből jobbat és miért nem vagy rá kíváncsi ha valamit ugyanannyiért megtudsz kapni de jobbat?
2016. aug. 27. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
amúgy jó nincs vele baj passzolnak egymással :)
2016. aug. 27. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 A kérdező kommentje:

Mint írtam arra vagyok kíváncsi hogy az ismerőseim szerint nem jó mert kompatibilitási hibái vannak meg ilyesmi.

És igen kell az 500gb mert sok mindennel dolgozok amiket folyamatosan használok. Ha nem kellene akkor elég lenne annyi is hogy a windows felférjen mert van külső HDD-m.

A ház egy Sharkoon VG4-W Green mert azt kaptam.

De ahogy most felhoztad ezt a 14 napos dolgot akkor pl. azt is meglehet tenni akkor hogy mondjuk 1 hétig használom és mondjuk le akarom cserélni akkor mondom hogy mégse kell ez hanem egy másik és a többletet ráfizetem?

Másrészt pcx-en rendeltem.

2016. aug. 27. 17:16
 6/38 A kérdező kommentje:

Szimplán azért mert az előző gépem is ilyen segítséggel vettem meg és 2 hónapig tartott... és a garanciának is fújtak mert elméletileg az én hibám volt..

Így ha megharagszik bárki is ha nem én ebből nem kérek. :/

2016. aug. 27. 17:19
 7/38 anonim ***** válasza:
amúgy nem tudom miért kérdezte meg az egyik illető hogy minek neked 500Gb-os SSD (ami HDD de tök mindegy) mikor lassan az 1TB is kevés szóval nem kell magyarázkodnod bőven kell az 500Gb...és nincs kompatibilitási probléma :)
2016. aug. 27. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
0%

"minek neked 500Gb-os SSD"


Ezt meg hol kérdeztem? :D


Na ne beszélj már, hogy kell az 1Tb. Egy netezős/multimédiás/irodai/cad gépnek bőven elég a 120gb is :D

2016. aug. 27. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
Kérdező mi volt a gond azzal a géppel ami tönkrement neked? Mit ajánlottak, mi volt a gond?
2016. aug. 27. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 A kérdező kommentje:

Lehet hogy az a gond hogy nem cimkézem meg a dolgokat..


szóval..


7# köszönöm a válaszod :)


8# videókat dolgozok fel igy kell a hely és az 1TB-s Külsömön személyes fájlokat tárolok ami szintén több mint 700Gb igy szükségem van a tárhelyre

2016. aug. 27. 17:37
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!