Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nem érzékeli a Windows...

Miért nem érzékeli a Windows 10 Pro a hangszórómat?

Figyelt kérdés

AMD-s gépem van Windows 10 Pro operációs rendszerrel. Egy napja raktam újra a gépem, Windows 10 Home-ról átváltottam most Pro-ra. Most, hogy Pro-m van, elkezdtem a programokat újra telepíteni stb. Egy ideig tök jó volt, volt hang meg minden, felismerte a számítógép a hangszórót. Egy pár órával később elkezdett vacakolni. Bedugtam a megfelelő portba de hiába, nem láttam sehol a hangeszközömet (itt: Hang < Lejátszóeszközök). Egy kicsit próbáltam erősebben benyomni, na akkor jó lett, óvatosan elengedtem. Véletlenül ezután egy picit megböktem a lábammal a gépházat, így megént kilazult a hangportból a csatlakozó. Mindezek után hiába próbáltam már erősebben benyomni, már semmit nem érzékel. Mielőtt megcsináltam volna a gépem újra rakását, akkor nem csinált ilyet.

Mi lehet a probléma??


Kérlek, segítsetek!! :(



2016. aug. 27. 20:59
 1/2 anonim ***** válasza:
El van törve a kábel a csatlakozónál. Vegyél egy szerelhető jack dugót, és forraszd rá.
2016. aug. 27. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Igen, valószínűleg a számítógépben a hangszóró csatlakozójánál lesz vmi gond, mert a hangszórómnak a jack dugójának és a kábelének semmi baja (ez biztos, mert a telómra is csatlakoztattam és jó volt).


Köszi a segítséget! :)

2016. aug. 27. 21:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!