Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ez a konfig Még elviszi a mai...

RobertHUN123 kérdése:

Ez a konfig Még elviszi a mai játékokat high-on?

Figyelt kérdés

a confgiom:

alaplap:Asrock p67 pro3

processzor:intel core i5-2380p 3.10ghz,3.40ghz

ram:8gb kingmax/kingston ddr3

winchester: western digital 1tb

vga: gigabyte gt740 2gb gddr5 oc directx 11.2



2016. aug. 28. 10:32
 1/9 anonim ***** válasza:
79%

nem.

Csak a proci miatt medium, az irodai gépbe való gt 740 miatt a low is kérdéses.

Amúgy GT740 ahhoz is gyenge hogy 1GB VRAM-ot kihasználjon, nem értem minek vettél 2 gigásat, teljesen felesleges díszítőtárgy rajta.

20ezres használt HD 7790 röhögve 3x leveri, azzal már lehet mediumon játszogatni.

2016. aug. 28. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Trevor. ***** válasza:
Videokártya miatt nem.
2016. aug. 28. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
GTX 1060as videokártya kell min
2016. aug. 28. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

#1

Csak hogy jól értem-e, vegye le a grafikai beállításokat a proci miatt mediumra, mert.. a proci összefüggésben van pl a textúra felbontással, post effektekkel, árnyékokkal, vagy bármivel amit rendszerint lehet állítgatni?


A 740 viszont tényleg retek, filmet nézni, esetleg régi játékokhoz jó, másra nem.

2016. aug. 28. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
értem,tudtok jó videókártyát ami max 45 ért beszerzhető?
2016. aug. 28. 10:49
 6/9 anonim ***** válasza:

"Csak hogy jól értem-e, vegye le a grafikai beállításokat a proci miatt mediumra, mert.. a proci összefüggésben van pl a textúra felbontással, post effektekkel, árnyékokkal, vagy bármivel amit rendszerint lehet állítgatni? "


Teljesen igaza van, hiába pontozzátok le. A CPU küldi a parancsokat a GPU-nak, nem az ujjából szopja ki, hogy mit csináljon. Minél fentebb vannak a grafikai beállítások, annál több rajzolási parancsot kell rendszerezni és küldeni a CPU-tól a GPU-hoz. Pont ezért léteznek az idióta "kihajtja-e" kérdések itt is.

2016. aug. 28. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Újan ennyiből RX 460 at vennék, de arra számíts, hogy kompromisszum mentes játék ennyi pénzből nem lesz(legalábbis 1080p n - felette meg pláne nem).
2016. aug. 28. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

#6

Ha lejjebb veszed a minőséget(~nem kikapcsolod) akkor az nem vezet kevesebb draw callhoz ~ a cpu nak semmivel sincs kevesebb feladata. Az egyetlen ahol összefüggés lenne a kettő között a látótávolság.

2016. aug. 28. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Lord Hidan ***** válasza:
Radeon rx 460
2016. aug. 28. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!