Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Vélemények asus gtx 750 ti...

Vélemények asus gtx 750 ti 2GB STRIX OC kártyáról?

Figyelt kérdés

eddig egy radeon hd 7850-et használtam, most az új konfigba ezt a kártyát néztem ki, de egy ideje már egyáltalán nem követem a fejleményeket, újdonságokat számítástechnika terén, így szinte csak találomra választottam ki ezt a videokártyát. Nektek mi a véleményetek, tapasztalatotok róla? Egyáltalán jobb ez, mint a jelenlegi sapphire radeon hd 7850 2gb OC kártyám?

Egyébként a konfig amit összeállítottam:


gigabyte 970A-DS3P alaplap

AMD fx-6300 processzor

Asus STRIX gtx 750 TI 2gb OC videokártya

2x4gb corsair ram, 1600mhz



2016. aug. 28. 15:55
 1/5 Lord Hidan ***** válasza:
Túlárazott, gyenge a mostani kártyád jobb
2016. aug. 28. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mostani kártyád sokkal erősebb.
2016. aug. 28. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Sajnos a mostani kártyám kezdi megadni magát hűtés terén, és rengetegszer áll meg, szóval muszáj egy másikat vennem. 45 ezer forint körül tudnátok ajánlani egy jobb ár/érték arányú kártyát?
2016. aug. 28. 16:07
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát, szerintem meg egy szinten van a két kártya, ilyen 3-5 százalék eltéréseket produkálnak általában. Rx460 van hasonló áron, sokkal jobb, dx12 alatt még a 960 szintjét is hozza(dx11 alatt meg 950 kb).


Csak akkor vegyél fx et ha teljesen kizárt, hogy 1-3 éven belül fejleszteni fogsz, minden más esetben jobban jársz egy hasonló árú i3 al(vagy ha találsz használtan legfeljebb második generációs i5 öt).

2016. aug. 28. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A 750 Ti egy érdekes jelenség, kb belépő szint ha játszani akarsz, csak a fogyasztásával tűnik ki, már régi is, de mindenki kapkod érte. Érthetetlen...


A 7850 jobb nála, szóval erre biztosan nem cserélném le.

Inkább nézz az árából használtan egy normálisabb VGA-t.

2016. aug. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!