Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik a jobb, vágjak bele...

Melyik a jobb, vágjak bele ebbe a bizniszbe?

Figyelt kérdés

Van egy LG 3d monitorom, 25col, passziv 3d-s igazából ezt a 3D-t nem is használom ki annyira, nagy ritkán játszok igy játékkal, csak a látvány miatt is meg hogy ki legyen használva.

Na meg van egy 81 cevtis samsung led tv, full HD, amin áll egy térelválasztós tv álvány, a falhoz van tolva, maga a tv is kicsit alacsonyabban van, úgy van tervezve ez a tv tartó.

Arra gondoltam, ha eladnám a monitort, mondjuk 50 e ft ért, meg a tvt is eladnám, még rajta is van a talpán a gyári folia, eladnám azt is mondjuk 50 ezerért, ebből az árból, vagy még hozzá teszek 20 ezret max, ebből az árból, nézegettem már milyen tévéket lehet venni, elég komolyak, s vennék egy 109, vagy 122 es Tv-t Sony, vagy Samsung, vagy LG, de ez már mellékes. Viszont ezekben a Tvkben már a képfrisességi frekvencia is elég nagy ahhoz hogy tényleg simán adja a kép minőséget. Na most az asztali gép jelenleg Iróasztalon van a monitorral, de ha vennék egy ilyen tvt akkor leraknám a tv álvány mellé, vagy elé, és akkor úgy használnám, Maximum még valami vezeték nélküli egér billentyüt vennék hozzá.


viszont amit sajnálnék az hogy ez a monitor egyszerübb, van egy gomb ami pont kézen fekvő a bekapcsoláshoz, és egyből be is tölti. TVnél meg nincs ez, ott kapcsolóval még be kell kapcsolni meg a sávot átállitani.


Szoktam játszani, mikor van szabadidő, meg esetleg filmet nézni.


De igy ahogy nézem a szempontokat.. nem tudom mi lenne a jó. Valahogy hozzászoktam meg hagyományosnak tartom hogy itt az asztali gép meg monitor is, na meg azért olvasás, internetezés szempontjából még is csak jobb igy.


2016. aug. 31. 14:04
 1/1 anonim ***** válasza:

Én hanyagolnám a tv-t monitornak való használatát.


Inkább vegyél egy nagy 21:9-es monitort. Sokkal jobb játékra, és filmnézésre is(nincs fekete sáv filmeknél)

2016. aug. 31. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!