Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért indul újra terhelésre a...

Miért indul újra terhelésre a gépem?

Figyelt kérdés
A helyzet az ,hogy alkalmanként már korábbanis újraindult de nem foglalkoztam vele, de ma kifújtam a gépet aztán játékban gerjedt a hang aztán megint ebbe az újraindulásos hibába akadtam,aida64 extrem-en futtattam egy ilyen túlhajtásos stressz tesztet de menet közben újraindult a hőfokok nem magasak én a tápra vagy az alaplapra gyanakszom válaszokat várom előre is köszi

#melegedés #újraindulás #agépem újraindul
2016. szept. 2. 20:15
 1/6 anonim ***** válasza:

Esetleg, ha leírnád a tápot?

Alaplapon van púpos kondenzátor?

2016. szept. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Gép adatai? Táp pontos típusa?
2016. szept. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Táp chieftec ctg-500w-80p

Alaplap gigabyte ga-b75m-d3h

2016. szept. 2. 20:20
 4/6 A kérdező kommentje:

- Intel(R) Core(TM) i5-3350P CPU @ 3.10GHz (4 CPUs), ~3.3GHz


- GIGABYTE GA-B75M-D3H


-KINGSTON Savage 2x4GB 1600MHz CL9 KIT


- Gigabyte R9 270X


-CHIEFTEC CTG-500w-80p


- 1TB Western Digital 64mb 7200rpm

2016. szept. 2. 20:22
 5/6 BajkoBali válasza:
Ha csak terhelésnél ál le a számitógép, akkor legnagyobb esetben a tápegység a hibás.Előfordul hogy egy pár év használat után a tápegység már nem adja le annyi wattot amennyi rá van irva.Nekem egy olcsó vicek vacak tápom volt 600w amikor volt lehetőségem megnezetni a teljesitménylt 350-400 wat-ot adott le.Ha van lehetőséged kérj kölcsön egy más tápot,nézd meg lessze váltotás nem biztos hogy a táp a ludas de nagy az esély rá
2016. szept. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Első karikára táphibára utaló jelek.


Másodkörben, alaplapi kondi kiszáradás jelei.


Harmad körben, lehet még ram hiba.

2016. szept. 2. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!