Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hp, acer, asus vagy lenovo...

Hp, acer, asus vagy lenovo laptopot érdemes venni?

Figyelt kérdés

melyik jobb? rosssz tapasztalatok valamelyik márkával kapcsolatban?

illetve melyik "budget" vga a legjobb? r7 m360, nvidia 920m, vagy 840?


[link]


[link]


[link]


[link]


ezekre a "szériákra" gondoltam windows7 driver támogatás miatt



2016. szept. 2. 21:26
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem az Acerrel eddig csak jó tapasztalatom van. Már 8. éves lesz, és hibátlan, pöccre indul,csak a "D" betűje gyíkol egy kicsit. Ja és nem topkategória, hanem Extensa 5635Z, azaz közepes.

Jó, a gétéá 5 nem fut rajta. És? Másik ötszázcsilliárd játék meg igen.

2016. szept. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Gétéá? Most mi a bajod a játékkal? Az, hogy sokan akarnak vele játszani, népszerű?

Egyből îgy kell írni? Grat...

2016. szept. 3. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Tomee xD ***** válasza:
Hp-val több a rossz tapasztalatom mint a jó szóval azt inkább felejtsd el.
2016. szept. 3. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
érdekes annyira megoszlanak a vélemények a márkákkal kapcsolatban, két ismerős meg acert szidta hogy hamar megadta magát a winchestere, páromnak hp volt/van eddig pavilon csak most behalt a billentyűzete (párat nem érzékel, néhányat meg a melette lévő gombal együtt üti le) meghát már sims-et se képes futtatni még vice city-től és youtube 60p től is majd el olvad : ) csak egy a4-3300m van benne úgyhogy _____
2016. szept. 3. 20:39
 5/6 anonim ***** válasza:

6:48,félreérted, nem írtam hogy bármi bajom lenne vele! Azt próbáltam tükrözni, hogy sok az idióta vérpistike, aki szerint a "gétéá öt" a játékok legkirályabbja és a legnagyszerűbb dolog a szeletelt kenyér óta, és amelyik gépen nem fut,az egy fos gép (és persze minden más játék egy kalap szar, csak a gétéá öt!!!)

Pár évvel korábban még a GTA 4-re voltak így rákattanva, mostmár az is egy hordó fos, az 5 a király! Néhány év múlva meg majd az 5 lesz egy hordó fos... :DDD nevetségesek.


Kérdező!!! Márkából se mindegy,milyet veszel. Acerből is van szar, én meg vagyok elégedve a magaméval. 8 éve bírja már töretlenül, és mindezt úgy, hogy kapott hideget-meleget ám! Volt kinn 40 fokban, és -10 fokban is, és remekül bírta, egyedül az akkumlátorát kellett cserélni (de azt amúgyis kell típustól függetlenül 4-5 évente). És fut rajta a Sims meg a Vice City is, mindez úgy, hogy alapból nem gamer laptop.

2016. szept. 3. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

5# de a legtobben ugy "istenitik", hogy nincs is meg nekik, csak yt videokban lattak... Sot ha meg is van csak az erdekli oket, hogy gyilkolnak stb, angol tudas meg 0...



HP-val nincs rossz tapasztalatom, suliba egy ideig hasznaltam (8.1). A lenovo se rossz, de az tobbszor fagyott le (7-el, de 10-el mar jobb). Nekem samsung-om van. 8-al vettem, de tamogatja a windows 7-et is. Nem tudom, hogy csak nalam van-e igy, de mikor ujratelepitem es nem rakok fel minden drivert akkor 5 perc mulva kikapcsol..

Szoval a samsungot nem irtad, de azt nem is ajanlom, mert hutovel hasznalom es igy is nagyon melegszik (akar cs1.6-nal is...:p).

Haveromnak viszont Asus van es az jobb.

Az nem melegszik ennyire. Mikor ugyanazzal a jatekkal jatszunk (ugyanolyan grafikan) az enyem sokkal jobban melegszik (hdd neki 30 fok, nekem meg felmegy 50-ig is [o meg nem takaritotta, en meg igen]).

Tehat az Asus-t ajanlom.

2016. szept. 4. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!