Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik a legjobb ár-érték...

Melyik a legjobb ár-érték arányú alaplap ma a piacon 25ezer ft-ig, és miért az?

Figyelt kérdés

Mit javasoltok?

Én az MSI B85-G43-at néztem ki de nem vagyok benne annyira a témában. :)


2016. szept. 3. 13:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Ilyen nincs hogy legjobb ár érték arányú alaplap, mert az alaplapot az igényekhez kell kiválsztani. Van akinek az sli támogatás a fontos másnak USB 3.1 kell stb. A cpu foglalatokról nem is beszélve. Ha az igényeket leirod akkor talán tudunk ajánlani jó alaplapot.
2016. szept. 3. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Bocsi az lemaradt :) Szeretnék UEFI Biost, 1150 es CPU foglalattal és DDR3 as rammal. Kis VGA és CPU tuning a későbbiekben szóba jöhet.
2016. szept. 3. 13:16
 3/4 anonim ***** válasza:

talán ez az egyik legjobb ár/érték/teljesítmény arányú ebben az árkategóriában főleg ha tunningolni akarsz: [link]


Vagy ha nem K-s Proci tehát nem tunningos proci kerül bele akkor még ez is egy stabil és jó választás lenne: [link]


Ha meg csak ilyen Lightos alaplapot akarsz étköznapi kisebb igényekre akkor ezt ajánlom: [link]

2016. szept. 3. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

inkább ilyen GIGABYTE GA-B85M-DS3H-A alaplap

csak a márka miatt venném meg ...

2016. szept. 3. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!