Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ez a monitor jó választás...

Ez a monitor jó választás ár/érték, és természetesen a gép hardveréhe?

Figyelt kérdés

Erről a monitorról van szó, 24"- os monitort nem akarok venni mert már meguntam és kicsinynek tartom. A 29"-es viszont már nem tetszik szóval maradt pár méret amiből választottam ezt a 27" Acer G277HUsmidp monitort. EZ a monitor megfelelne és kellően szép éles képet adna film és játékközben, valamint elbírná a GPU? Vagy esetleg ami még szóba jöhet az pedig ez a 28" os 4k-s monitor 28" Philips 288P6LJEB Szóval ebben a 2 méretben gondolkodom 27-28" Aki tud esetleg jobb monitort ezekben a méretekbe KB 110000-FT ig. az kérem ne tartja magában köszi


Jaj és persze a gépem hardverei


CPU- Intel Core i5-6600K

GPU- MSI GTX 1070 GAMING X 8G

RAM- Kingston 8 GB KIT DDR4 3200 MHz CL16 HyperX Predator Series

ALAP- MSI Z170 TOMAHAWK



#monitor #Intel Core i5-6600K #ez a monitor jó választás? #27" Acer G277HUsmidp #28" Philips 288P6LJEB
2016. szept. 3. 14:06
 1/5 anonim ***** válasza:

A felbontással nem lenne problémája a videókártyának,az biztos.

Nézegess LG monitorokat is. :)

2016. szept. 3. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Árukeresőn személyre szabhatod a keresést.Kiválaszthatod a specifikációit.
2016. szept. 3. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

[link]

Ez még egész jó árban,és a válaszideje jobb mint az acer monitornak.

2016. szept. 3. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát...

4k-ra már nem lenne teljesen elég az a VGA...

Maradj az 1440p-nél szerintem.

2016. szept. 3. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
ÜDV köszi a válaszokat. 4k nem nagyon akartam venni mert én feleslegesnek érzem csak elég olcsón adják azt a monitort ezért belinkeltem...
2016. szept. 4. 19:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!