Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A win10 csak egy magot lát a...

Tomee xD kérdése:

A win10 csak egy magot lát a négyből, mi a teendő? (többi lent)

Figyelt kérdés

AMD A10 8700P processzorról van szó.

Aida64,feladatkezelő,msconfig mindegyik program csak egy magot lát.Mit kéne tennem?



2016. szept. 3. 14:08
 1/10 anonim ***** válasza:
14%

feladatkezelő , jobb egér /grafikon tipus /logikaiproceszorok legalább is nálam win10 64 bit alatt ez van

mind a 4 megy

2016. szept. 3. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nekem ott csak 1-et mutat pedig 4-et kéne.De nem csak az a bajom hogy 1-et lát hanem hogy csak 1-et használ.Olyan mintha egymagos procim lenne pedig 4 magos
2016. szept. 3. 14:20
 3/10 anonim ***** válasza:

Szedd le az AIDA 64-et és nézd meg vele, hogy mit ír rá.


Szedd le az MSI Afterburnert és indíts el valami játékot ami legalább 2 magot tényleg használ és monitorozd ki a magok használatát.

2016. szept. 3. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Eszközkezelő---Processzorok. Ott hány magot látsz? Ott meg kellene lennie mind a 4-nek.
2016. szept. 3. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Ott meg van de nem használ csak 1-et.
2016. szept. 4. 08:15
 6/10 anonim ***** válasza:
Próbáld ki, hogy az msconfig rendszerindítás pontjánál a speciálisban átállítod a magok("processzorok száma") számát
2016. szept. 4. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Igen de ott nem tudom áttálítani mert ott is csak 1-et mutat...eddig ott is 1,2,3,4 -et írt de most csak 1-et
2016. szept. 4. 12:09
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem csinálj egy Ubuntu live USB-t. Elindítod live módban, és megnézed az erőforrás figyelőben.
2016. szept. 4. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Próbáld meg, hogy bemész a BIOS-ba ( általában a DEL billentyűvel tudsz, de ki kell hogy írja) és ott keress valami olyasmit, hogy BIOS ADVANCED FEATURES(vagy valami hasonlót) és ott nézd meg h a magoknál nem írja-e azt h disabled, ha igen akkor azt kell módosítani(ha nem tudod, mert nem megy rá felette kell lenni egy pont-nak ami a proci magbeállításokkal kapcsolatos és azt írja oda, hogy AUTO azt módosítsd manual-ra)
2016. szept. 4. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítségeket.Megoldottam egy alaphelyzetbe állítással.
2016. szept. 4. 22:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!