Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Vettem egy ilyen (link)...

Vettem egy ilyen (link) dp-dvi átalakítót, de ha analóg monitort kötök rá (tehát bedugok még egy dvi-vga átalakítót is) akkor képtelenség működésre bírni. Én csinálok valamit rosszul, vagy tényleg nem úgy működik ahogy kéne neki?

Figyelt kérdés

Ezt vettem

[link]

A képen egyértelműen látszik, hogy ez dvi-i(na meg elég hülyebiztosra vannak megcsinálva ezek a dolgok, ha be tudsz valamit dugni akkor az rendszerint oda is való). Az átalakító működik, a monitor is, és a kártya display portja is.


2016. szept. 3. 22:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Display porton nincs analóg jel. Képtelenség, hogy működjön.
2016. szept. 3. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A DVI-D helyett DVI-I csatlakozó meg egy kis kínai tévedés :)

Problémát nem okoz.

Csak megtévesztő.

2016. szept. 3. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Eléggé össze-vissza vannak az infók a display portról, hol ezt írják hol azt, viszont az alapján hogy árulnak pl ilyet nekem nem az jön le, hogy nem küld analóg jelet

[link]


(habár konverternek írja, de az meg jó ötször ennyibe kerülne, gyanítom elírás).

2016. szept. 3. 22:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!