Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Micro ATX házat keresek,...

Micro ATX házat keresek, amely csendes, jól szellőzik és a felhasználók elégedettek vele? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Nekem megfelelő lenne az is, ha egyetlen 3,5 és 2,5, valamint egy optikai bővítőhely lenne benne, nem is kell több 3,5 és 2,5 hely.

Könnyen és jól szerelhető legyen a ház, ne silány műanyag pöckök legyenek, amelyek könnyen törhetnek.

CPU hűtő férjen el rendesen, Intel Core i5-6600 processzor lenne.

Memóriamodulok magassága ilyen kis háznál nem tudom mennyire számít, alábbit választottam ki: Kingston 8GB DDR4 2133MHz HyperX Savage HX421C13SB/8 memória

Port lehetőleg valami szűrővel szűrje ki (ha van ilyen és praktikus), ventillátoraira legyen jellemző a hosszú élettartam.



2016. szept. 4. 10:07
 1/5 MGéza ***** válasza:

Ezek ugrottak be, mondjuk nem olcsó darabok:

[link]

[link]

[link]

2016. szept. 4. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Elsőnél az 5,25 SLIM-re írja hogy nincs, de sima 5,25 van, ez mit jelent pontosan?

DVD író ide megy gondolom

2016. szept. 4. 11:53
 3/5 A kérdező kommentje:

5.25" hely: 1 db

5.25" slim hely: Nem

2016. szept. 4. 11:59
 4/5 MGéza ***** válasza:
Ha minden igaz, akkor a rejtettségre céloz. HA jól értelmezem, pontosan nem tudom.
2016. szept. 4. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 MGéza ***** válasza:
Félrebeszélek. Létezik lapos(laptopoknál jellemző, néhány asztali gépben is használatos 5.25-ös bővítőhely is, valamit ebbe használatos meghajtók.
2016. szept. 4. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!