Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Játékok közben kikapcsol,...

Játékok közben kikapcsol, majd újraindul a gép (többi lent). Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés

Játékok közben kikapcsol, majd újraindul a gép. A hardver felmelegedés kizárva, már leellenőriztem. Most vettem egy Cooler Master tápot, de az is kizárva, mert akkor nem indulna újra a gép. Csatlakozást is leellenőriztem. Mi lehet a probléma?

Egyébként ez a konfig, a proci azért ilyen gyenge, mert most fejlesztgetem a gépet, de ettől függetlenül működnie kéne. Eddig még semmi baja sem volt, ma kezdte.

Asus Strix GTX 960

Intel Core i3-2100

Cooler Master 500 W

Samsung HDD

Kingston SSD



2016. szept. 7. 20:01
 1/6 anonim ***** válasza:
újraindulhat tápegység miatt próbáld ki egy másikkal.
2016. szept. 7. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

kúrel masztej mijen?

próbáld igp-vel vga nélkül elindítani a játékokat.

2016. szept. 7. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 MGéza ***** válasza:
Gondolom elite power, mert az 500w tízért és tuti mert kúler mastör. Na, az lesz a bűnös, játék közbeni újraindulás arra szokott utalni, hogy elfogy a nafta.
2016. szept. 7. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha valami szutyok táp akkor én is arra következtetek.
2016. szept. 7. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Áram vagy hőmérséklet. Mást nem nagyon tudok elképzelni így, hogy csak játék közbe indul újra.
2016. szept. 7. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Aida64 és stresszteszt hátha ott több derül ki.
2016. szept. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!