Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Meglehet kerülni valahogy?

Meglehet kerülni valahogy?

Figyelt kérdés
Régi laptopon újra raktam a windows-t, (windows 7 pro, azzal is adták ki) a gyártó oldaláról felraktam a drivereket (mert nem volt fent semmi újrarakás után). Viszont a négy wifiért felelős driver közül az egyiket nem tudom felrakni mert ha elindítom akkor ezt írja: "Az akkumulátor nem elegendő az inicializáláshoz. A telepítő most megszakad". Sajnos az akksi már nagyon gyenge, ha kihúzom a laptopból a töltőt akkor ki is kapcsol a gép. Viszont így most nem lát semmiféle wifit. Lehetne valahogy ennek ellenére telepíteni? a laptop msi cx720

2016. szept. 7. 20:42
 1/4 A kérdező kommentje:

Ez az a program: [link]


Intel Intel® PROSet/Wireless Software

2016. szept. 7. 20:47
 2/4 anonim ***** válasza:
esetleg vedd ki az aksit, amíg telepíted.
2016. szept. 7. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ma reggel megpróbáltam úgy, és sikerült! A program feltelepült. A skandináv istenek világítsák meg az utad. Viszont továbbra se látja a wifiket, nem értem miért. fent van az összes driver
2016. szept. 8. 11:53
 4/4 A kérdező kommentje:
Megoldódott! köszi a segítséget!
2016. szept. 8. 12:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!