Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ez az Asus IPS monitor megér...

Ez az Asus IPS monitor megér 45ezret?

Figyelt kérdés

[link]


Van ebben az árban jobb IPS monitor ? 23-24" os ?


2016. szept. 8. 16:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem meg en 23 colos lg t neztem magamnak ennyiert
2016. szept. 8. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem is ez van (csak fehérben) és teljesen jó (arra, amire kitalálták)
2016. szept. 8. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
nekem ASUS PB238Q-van és nagyon megvagyok vele elégedve, és játékra is teljesen alkalmas, IPS monitor és ha ASUS akkor abban nem fogsz csalódni, maximum pozitívan,de ha a monitor teljes képességét ki akarod használni amit a benne lévő IPS panel tud, akkor nem árt bekalibrálni a monitort, gyönyörű színhelyes képet ad vissza, nekem ez előtt egy TN paneles HD monitorom volt, de amikor ezt megláttam és beállítottam, azt mondtam soha többé nem veszek TN paneles monitort, én 3 év garanciát kaptam rá az Oázis-tól rendeltem interneten, ha meg akarod venni vedd meg nyugodtan, nem fogsz benne csalódni, én azért vettem meg a drágábbat, mert állítható,dönthető,forgatható a monitor, meg ez tetszett meg, az enyémet grafikai munkálatokhoz is lehet használni, de cs go-val próbáltam ki, és a 6 ms válaszidő ide vagy oda nem befolyásoló tényező az én monitoromnál, mert net_graph 1-et benyomtam a válaszideje a monitoromnak ritkán több mint 2 ms az is kör kezdeténél, amúgy játék közben 1 ms alatt van néha felugrik 1 ms fölé de 2 ms-re soha, szerintem a 23-24"-os minitor ha közelről nézed akkor elég, nem kell nagyobb, így is az enyém is picivel több mint 58 cm átmérőjű a képernyő hasznos mérete, az az ebbe nincs benne az aló és felső káva.
2016. szept. 10. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!