Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Írjátok jó konfigurációt...

Írjátok jó konfigurációt 4K/VR játékra?

Figyelt kérdés
A keret 1 millió forint. Maga a gép kell csak, minden más megvan már. 4K TV-re lenne rákötve, illetve még egy 1440p-s monitorra is. Jó lenne ha 4K 60FPS meglenne, illetve ha a VR-ban is overkill lenne, ha belefér, bár ha reálisak vagyunk ez szép álom ezzel a kerettel. Azért írok ide is/egyéb fórumokra, mert nem vagyok profi a témában és több helyről tájékozódnék. Eddig ugyanis inkább konzolon játszottam aktívan(PS1,2,3,4/Xbox360,One/Wii U, 3DS)PC-m csak felső közép kategória volt/van.
2016. szept. 9. 14:41
 1/3 anonim ***** válasza:

Minden megvan így igaz. Pénz, akarat.

De hol van az illem ? Felszólító mód, az megy .

2016. szept. 9. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Írnátok*


#1 Ellett gépelve.

2016. szept. 9. 14:50
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha van egy felső-középkategóriás géped, akkor azon elkéne futni mindennek, nem igaz? 1440p bőven elég gamelésre, ill. rengeteg olyan játék van ami nem támogatja a 4K-t. A tv pedig nem monitor, ha túl nagy az nem valami kényelmes a szemnek, ill. nem is fogod tudni belátni. Vagy honnan fogod tudni nézni?

Egyébként tök jó egyeseknek, hogy milliókat tudnak költeni egy gépre...

Jöjjön a lepontozás...

De egyet nem értek, jó nem sajnálom akinek van pénze, ha ő a két kezével dolgozott meg érte, de ha van valakinek egy 300-350K-s felső-középkategóriás gépe, akkor minek kell neki még-még nagyobb? Milyen játék az ami nem megy el egy ilyen PC-n, 1440p monitor meg tökéletes játékra, a 4K tv nem monitor, és rengeteg játék nem is használja ki a 4K-t...

Nem értem mit akar az illető, minek neki olyan gép, normális ember nem költ 1 milliókat gépre...

Csak ha nem tudja hova tenni a pénzét... Egy 350K-s konfigon minden elfut 1440p-ben, egy 1 milliós konfig sem nyújt sokkal többet játékokban, mert minden elfut egy feleakkora gépen is, jelenleg nincsen semminek olyan gépigénye, amihez 1 milliós gép kell...

Na, de mindegy nem mennék bele jobban, mert szerintem felesleges, de ha venni akarsz, akkor vegyél, nem tart vissza semmi, senki.

2016. szept. 9. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!