Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Random webshop 400 Ft-os cat6...

Random webshop 400 Ft-os cat6 és media markt 2300 Ft-os cat6 hálózati lan kábel között mi a különbség?

Figyelt kérdés

2016. szept. 10. 00:26
 1/8 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem beleírni, hogy Hama márkájú volt a media marktban. Kolink a random webshopban
2016. szept. 10. 00:28
 2/8 anonim ***** válasza:

Az, hogy a média markt milliókért bérel üzlethelyiséget, és költ reklámra, ezért beépíti a haszonba ezeket a költségeit.


Semmi különbség, amúgy.

2016. szept. 10. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

CAT6 szabvány. Ha rá van írva, tudnia kell. Coolink egy

elég nagy cég, aminek az egyik profilja a hálózati kábel

gyártás. Meg merném kockáztatni, hogy jobb, mint a HAMA.

Viszont kábel és kábel között is van különbség, még azo-

nos gyártón belül is.

2016. szept. 10. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Linkeld be a két kábelt és kiderül. Szerintem a mediamarktos STP, az olcsó meg sima UTP
2016. szept. 10. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ja, drágább egy kicsit a mediamarkt, de nem 5000%-al. Az ilyen olcsó cuccok náluk is annyiba kerülnek mint bárhol máshol(ahol nem szürkén vagy feketén szerzik be)
2016. szept. 10. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Mondok egy példát. Vettem egy aktív hangfalat az ipon nál, utána elmentem a medi matktba nézelődni és az a hangfal amit én 10e vettem az ott 25e volt.
2016. szept. 10. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Az egerem nekem is egy 10essel drágább volt ott mint pl az edigitalnál, de pl a TVink ott voltak a legolcsóbbak, szóval ja, van ami drága, van a mi olcsó náluk. Ha veszteséges lenne akkor kétlem, hogy még mindig ennyi üzletük lenne
2016. szept. 10. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Kolinkes valóban utp, nem tudtam van ilyen utp, stp dolog, rákeresek. Mindenkinek adtam zöldet, köszönöm a segítséget!
2016. szept. 10. 14:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!