Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ismer valaki olyan boltot,...

Amarok Tonrar kérdése:

Ismer valaki olyan boltot, ahol komplett PC-ket árulnak retro felhasználásra és vállalnak házhozszállítást?

Figyelt kérdés
Bő 10-15 éves játékok futtatására kellene, erősebb Pentium 4, hozzávaló dedikált VGA-val, 1 GB RAM-mal, kompletten. Mondjuk amin az Oblivion tűrhetően fut, az már bőven jó, vagy kicsit sok is.

2016. szept. 10. 02:16
 1/7 MGéza ***** válasza:
Nem ismerek ilyen boltot, ilyen konfigoknál már ne várd, hogy 1 év garis darabokhoz jutsz... Hardveraprón, magánszemélytől néhány ezresért lehet ilyen gépeket venni.
2016. szept. 10. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

PC-Max

[link]

Computerimperium

[link]

Mindkét helyen van házshozszállítás és 1 év garancia.

2016. szept. 10. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 MGéza ***** válasza:

2:

Ilyet én is tudtam volna, de ezek core 2 duo meg újabb gépek.

2016. szept. 10. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ebay, aliexpress, hardverapro. Fillèrekèrt találsz hardvereket kínában, ès ingyen kihozzák. A gond hogy neked kell összerakni ès garancia nincs.
2016. szept. 10. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 pinkpancser ***** válasza:
Van egy P3(vagy3?) dellem, meg egy valamilyen AMD abból az időből (dedikált VGA-val).Csak meg kell keresni mert nagyon el lett pakolva :)
2016. szept. 10. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 pinkpancser ***** válasza:
P2 vagy 3...
2016. szept. 10. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem vártam 1 éves garanciát, maximum próbagaranciát egy hétre. Ismerősöknek már nincs ilyesmi, nekem meg csak olyan alkatrészek, amik nem kompatibilisek egymással. Pinkpancser, ha esetleg megkeresed és működik, de neked már nem kell porfogónak, akkor szívesen megveszem, de csak postázással (ha csak nem a szomszédban vagy), amit én fizetek.
2016. szept. 10. 17:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!