Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A Radeon vagy a GeForce...

A Radeon vagy a GeForce videokártyák a jobbak?

Figyelt kérdés

Most készülök laptopot venni, nem vagyok nagy gamer, csak a Sims3-mal szoktam játszani, de szeretném, ha az rendesen futna rajta.

24/L



2016. szept. 10. 09:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ahhoz nem kell különálló videokártya, a mai integrált megoldások pedig már elég erősek ahhoz, hogy ilyen régi játékokat is kifogástalanul futtassanak, de a maiakkal is megbirkóznak.


Adj meg egy keretet és egyéb igényeket, akkor itt tudnak neked válogatni ideális laptopokat a kollegák.

2016. szept. 10. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%

inkább nézzél videokat erröl melyik nagyobb FPS számu videokártya és mit tud ...


https://www.youtube.com/watch?v=ESeFXwGfBsI

https://www.youtube.com/watch?v=Wf6lpFmCKGQ

2016. szept. 10. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 meszike91 ***** válasza:
Értelmetlen kérdés. Olyan mintha azt kérdezéd, hogy a piros vagy a zöld színű autók jobbak-e.
2016. szept. 10. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 3 napos mákos lecsó ***** válasza:

Olyan mintha azt kérdeznéd ,hogy MTZ vagy Zetor. Falun úgy mondják a különbséget ,hogy a zetor műszer, az MTZ kőbalta.

Valahogy itt is ez van :D De mind a kettő teszi a dolgát ugyan úgy csak máshogy.

Sims 3-hoz egy 6. generációs i3 6300 tökre negfelel. Az integráltja simán viszi.

2016. szept. 10. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Mennyi a kereted a laptopra?


Csak így gyártó alapján nem teszünk különbséget, mindkét gyártó csinál jobb és rosszabb modelleket. Viszont laptopban egészen más számít jónak, mint asztali gépekben.

2016. szept. 10. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
150 e körüli összeget szánnék rá. Túl nagy igényeim nincsenek, Skype-olni meg Simsezni szoktam, azért kérdeztem, hogy videokártya szempontjából mi lenne a legjobb. Ezen kívül csak Facebook, böngészés, MS Office, ilyesmik.
2016. szept. 10. 13:08
 7/11 A kérdező kommentje:
és Acer vagy Asus márkájút vennék, mert ezekről jók a tapasztalataim, meg ismerőseim közül egy páran pl. a Lenovo-val befürödtek
2016. szept. 10. 13:11
 8/11 anonim ***** válasza:
ASUS X756UA-TY091D, ha megvagy a 17,3" mérettel.
2016. szept. 10. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Igazából mind2 jó, de én inkább Nvidiás vagyok, mert lusta vagyok hűtésre költeni. :D
2016. szept. 11. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

#9


áh,szóval ezért melegszik úgy anyukám laptopja? na ezt jó tudni, köszi az infót :D

2016. szept. 11. 19:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!