Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Nem indul a gépem. Mi lehet a...

Nem indul a gépem. Mi lehet a gondja?

Figyelt kérdés
Problémám az, hogy bekapcsolom a gépet felzúg és a bekapcsolás után 3 másodpercre lekapcsol, és csak akkor tudom újra bekapcsolni ha leáramtalanítom, de ugyanaz történik, mint akkor, elvittem szerelőhőz meg találták a hiba forrását ami az volt, hogy az elől lévő usb csatlakozók kábelje zárlatot kapot, kihúzták és mondták, hogy ne dugjam vissza, oké ezt be is tartottam, haza értem kapcsolnám be megint ugyan ez a hiba, kicsit megmozgattam belűl mindent utána ment, ma haza értem kapcsolnám be erre megint b...a az anyját ugyan azzal a problémával. Vajon mi lehet a gond? Elvileg letesztelték egy napon keresztűl és hibátlan volt és rendes szervízbe vittem.

2016. szept. 10. 15:46
 1/2 lali51 ***** válasza:
Milyen tápod van? Pontos tipust iírj.
2016. szept. 10. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

FSP Hexa 500W

De elvileg bekik működött és nem mondták, hogy baj van vele.

2016. szept. 10. 16:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!