Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Most raktam össze egy új...

Most raktam össze egy új gépet, miért van ekkora hangja?

Figyelt kérdés

amik vannak benne:

AMD FX-4300 processzor

Approx APP500LITEB01 500W tápegység

Asrock N68-GS4 FX alaplap

Asus 5450 1GB DDR3 HD5450-SL-1GD3-BRK videokártya

GeIL Leggera 2GB DDR3 ram ( ez még változni fog csak egyelőre ennyi van benne)

Toshiba 1TB 32MB SATA3 DT01ACA100 merevlemez


Most vagy az lehet a baj, hogy még csak 2 giga ram van és tulpörgeti magát emiatt vagy nemtudom, de ez nem normális szerintem hogy már mindjárt felszáll :D



2016. szept. 11. 09:45
 1/5 anonim ***** válasza:

Az fx 4300 gyári hűtője lehet az esetleg ami ilyen hangos de innen nem lehet megmondani.

A tápegységet jobban teszed ha lecseréled..

2016. szept. 11. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az igen..... Kérdezhettél volna mielőtt összerakod.

Táp vagy gyári proci hűtő a hangos.

2016. szept. 11. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

gondolom nem vagy gazdag de rengeteg pénzt pazaroltál. de nem ezt kérdezed, tudom:


az fx gyári hűűtője lehet hangos, valamint a tápegységé is. +ha a házad is annyira hangszigetelt, mint egy pénztárca, akkor nem csoda, hogy hallod

2016. szept. 11. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát tedd bele a fejed és hallgasd meg, hogy melyik venti a zajos... :D :D

Egyébként én a tápegységet kidobnám a kukába a helyedben, vagy ha panelban laksz, akkor elég látványosan tud repülni. :)

[link]

2016. szept. 11. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha nincs terhelés alatt nem lesz hangos az fx, ne beszéljetek marhaságokat. ~74 wattot fogyaszt idleben, egy intel meg mondjuk ~59 et, ha a 74 től olyan hangja lenne mint egy helikopternek akkor az intelre is panaszkodna mindenki. A gyári hűtő minősége meg szar mindkét gyártónál.


Ez a gép valóban borzalmas választás volt gyakorlatilag minden szempontból, de a táp legveszélyesebb, szabadulj tőle amilyen gyorsan csak tudsz - hogy ez-e a zaj forrása azt távérzékelni nem tudom, de okozhat kellemetlen meglepetéseket. 12 körül van már olyan táp amiben van védelem is és röhögve elbírja ezt a rendszert, annyit viszont sajnos rá kell költeni.

2016. szept. 11. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!