Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ebben az árkategóriában ez a...

Ebben az árkategóriában ez a legjobb monitor?

Figyelt kérdés

Illetve a kettő között van különbség? vagy csak a szín?

[link]

[link]


46000-53000 forintot költenék rá, én jobb monitorra (csak drágábban) akadtam.



2016. szept. 11. 14:38
 1/9 A kérdező kommentje:
*vagy esetleg ilyenkor az ember már nem monitort vesz hanem tv-t?
2016. szept. 11. 14:42
 2/9 anonim ***** válasza:
LG 25UM58P
2016. szept. 11. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
ezt láttam de a 21:9 elrettentett, meg egy pcx-es kommentben azt írták, hogy: " A fekete az nagy nulla."
2016. szept. 11. 14:59
 4/9 anonim ***** válasza:

21:9 elrettentett?? Soha többet nem megyek vissza 16:9-re


Szerintem teljesen jó a feketéje

2016. szept. 11. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
én az ASUS monitorokat jobbnak tartom mint az LG-t, de ez persze csak saját vélemény, közel 50000 Ft-ért, de amúgy is jó vétel, azt nem írtad, hogy mire használnád, de igazából, jó játszani,filmet nézni, amit tudok tanácsolni TN Paneles monitort ne vegyél, mert az igazából csak játszani jó, ha nem szemből nézed akkor fimet nézni teljesen alkalmatlan, én nekem ASUS PB238Q monitorom van én játszani,filmet nézni vettem, de ez már jó Grafikai munkára is, színhelyes képet ad, de ha teljesen ki akarod tudni használni a monitor IPS Paneljében rejlő technológiát az enyém 6 ms válaszidővel rendelkezik, szintén 60 Hz-es de CS GO-ban a válasz idő csak kör kezdeténél megy fel 2ms-re, aztán 1ms vagy kevesebb.
2016. szept. 11. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok szóval ha ki akarod használni a monitor IPS Paneljának a technológiai tulajdonságait be kell kalibrálni azt, bocs ezt ki hagytam belőle az előbb.
2016. szept. 11. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
van valami hátránya a 21:9-nek amúgy?
2016. szept. 11. 16:30
 8/9 anonim ***** válasza:

Van.

Sorozatoknál oldalt blackbar(de filmeknél eltünt alulfelül)


Van pár játék ami nem támogatja, de a legtöbb szerencsére igen.


Alap böngészéshez elég felesleges mert kb csak középen van valami az oldalakon(pivot módban viszont egész jó).


30%al több pixelt kell meghajtanínia a videókártyának, így én pl a rise of the tomb raidernél gtx960al highról tweakelt highra mentem le

2016. szept. 11. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszi, akkor szerintem maradok a 16:9-nél, jelenleg 750ti kártyám van majd tervezek 1060 at venni, de az még odébb van
2016. szept. 11. 17:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!