Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Régebbi MacBook Pro vásárlás?

Régebbi MacBook Pro vásárlás?

Figyelt kérdés

Mit gondoltok megérne 100ezret?(tudom nem fogja támogatni majd az új Sierrát)


Adatok:

13" (Mid 2009)

OS X El Capitan

2,26 GHz Intel C2D

8 GB 1067 MHz DDR3

NVIDIA GeForce 9400M 256MB

HDD: 250 GB

Akku: 4 órát simán bír, de a rendszer viszont cserét ír)


Első macem lenne és csak egyszerű képszerkesztésre és programozásra kellene, hordozhatósága miatt és hogy kicsit belekóstoljak a dologba.



2016. szept. 11. 20:26
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem 100K-t adni ezért elég túlzás lenne..hardverileg abszolút nem éri meg,és csak azért hogy képet szerkessz,meg ezzel programozz erős túlzásnak érzem.

Pontosan mit akarnál rajta csinálni?

2016. szept. 11. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Adobe programok, hd film nézés, xcode.

Néha megvágni egy 1-2 perces videóanyagot.

2016. szept. 11. 20:38
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem egy rossz gép, és amire neked kell arra elég is lesz.

De én a helyedben 2010 utánit vennék, mert iszonyatos mélyrepülésben vannak/lesznek a 2010 előtti gépek árai.

2008 late macbookot már láttam 55.000-ért, pedig az alig gyengébb ennél.

2016. szept. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha Xcode-ot is használni akarsz, akkor ne. Menetrend szerint az első jelentősebb iOS frissítéssel egy időben kijövő Xcode mindig az aktuálisan legfrissebb OS X-t követeli meg - én is akkor szoktam OS X-t frissíteni, szükségből. Magyarán a 2017 elején kijövő Xcode frissítést már nem tudod feltenni, így nem tudod majd a legújabb iOS-t targetálni.
2016. szept. 11. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 BM-Striker ***** válasza:
54%

Nem. Ez egy 7 éves, fénykorában is közepes teljesítményű notebook 100k-t nem ér meg.


Photoshop beszarna rajta komolyabb képeknél.

2016. szept. 12. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!