Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Jó ötlet ilyen célokra windows...

Jó ötlet ilyen célokra windows xp sp3-at telepíteni?

Figyelt kérdés

csak régebbi max 2012ig játékok futtatására.meg internetezésre.tudom hogy sérülékenyebb mert már nem támogatott de csak ismerős jól ismert oldalakat használok.

2011 végéig használtam xp-t azóta win7et.de nekem csak xp-m telepítő lemez van itthon meg ezt jobban is szeretem mert a 7es meg a régebbi játékokat nem igazán szereti futtatni.

mit gondoltok?


2016. szept. 13. 13:35
 1/6 anonim ***** válasza:

32 bites Win7-et használok, sose volt gondom a régebbi játékok futtatásával. És jobban meg vagyok elégedve vele, mint az XP-vel, meglátásom szerint stabilabb, még múlt évtizedbeli hardveren is.


Persze ez csak az én preferenciám, felőlem azt raksz a gépedre, amit akarsz. De ha valami kérdésed van, nem valószínű, hogy tudok vele segíteni.

2016. szept. 13. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 |Orfeusz| ***** válasza:

Ha a hardver indokolja, nyugodtan használj XP-t.

Ha annyira nem gyenge a gép, van elég RAM, és a Win7 is szépen fut, akkor én inkább azt javaslom.

2016. szept. 13. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem, az XP borzasztóan elavult.
2016. szept. 13. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Akkor már inkább egy Win7Tiny editiont vagy valami....
2016. szept. 13. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Lajos54 ***** válasza:

Mivel már egyre kevesebb szoftver és hardver preferálja az XP-t, megfontolandó. Például a Google Chrome, ha "érzi", ki is írja, hogy már nem támogatja.

Ennek ellenére, nekem is van egy gépem, amin XP fut. Igaz, netre nem csatlakozik, de kénytelen voltam így megoldani, mert van két olyan programom, amit rendszeresen használok, de például Win 7-en már nem mennek. Ezen a gépen nincs jelentősége, hogy elavult.

2016. szept. 13. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom milyen oknál fogva akarsz ennyire elavult és borzalmas op rendeszt használni. Nekem a Windows 10 is elvisz akármilyen eégi játékot.
2016. szept. 13. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!