Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért van az, hogy pl. a...

Miért van az, hogy pl. a Battlefield 1 beta nekem laggolt, teljesen mindegy volt, hogy ultrán van, vagy minimumon, laggolt?! Hasonló van a Forza 6 APEX-al is, ha AI ellen játszom laggol, szinte mindegy milyenek a beállítások.

Figyelt kérdés

Ram, vagy CPU probléma lehet?

Tudom, hogy a cpu-m már nem a legjobb, de tudtommal az nem befolyásolhatja ennyire a teljesítményt, ráadásul még annyira nem is rossz proci az. (1080p, win10) (De pl a Rise of the tomb raider elmegy High/ultrán 60 fps-el)

Videókártyám: GTX 1060

Ram: 8GB

CPU: i5 3470 3,2Ghz-3,6Ghz



2016. szept. 13. 21:37
 1/3 anonim ***** válasza:
a bf1 -nél a a rendszer memória használatot nem optimalizálták tökéletesen ez okozhatta szerintem a laggokat. A teljes verzióban nem hiszem hogy gond lesz már. A forza 6 az meg ugye dx 12 -re lett írva teljesen és elcseszték az optimalizációt ilyen az ha ingyen adnak valamit gagyi port lett.
2016. szept. 13. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ugyanez a CPUm van és nekem is szokta fojtogatni a kártyámat, amikor sok NPCvel kell megbirkóznia. (HITMANt pl csak 30fpsre lockolva tudom játszani, mert hatalmas droppok vannak és jobb a stabil 30 mint a darabos 60)

Neked is ezt tudom javasolni. Meg azt hogy szerezz egy új alaplapot, (k√rva 1155ös foglalat engem is csak visszafog) aztán jöhet új proci...

2016. szept. 13. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Valószínűleg a 8GB RAM miatt van. Bf1 béta pedig... még béta, kezdetben nekem is akadt aztán 'megjavult'.
2016. szept. 13. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!